Drevenákrajina.sk

Bielizník, borovica, farba biela, séria Rosa Bianca

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru do 24h.
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 308,75 €

Štandardná cena: 475,00 €

308.75
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred zľavou: 475,00 € Ak sa výrobok predáva menej ako 30 dní, zobrazí sa najnižšia cena od uvedenia výrobku do predaja.
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Drevený bielizník z masívu borovice Rosa Bianca

Jeden z najžiadanejších kusov nábytku posledných desaťročí upadol v priebehu rokov do zabudnutia. V súčasnosti sa bielizníky vracajú na výslnie a sú znovu objavované ako jedinečný, praktický a často stredne veľký kus nábytku, kompromis medzi velkým šatníkom a malou komodou. To je bielizník z borovicového dreva Rosa Bianca, ktorý zaujme bielou farbou a lesklými detailmi. Typický glamour štýl v jednom kuse nábytku. 

Bielizník ideálny na uloženie bielizne

Pri našich výrobkoch kladieme dôraz na vysokú kvalitu, pevné spracovanie a funkčnosť, preto sme na výrobu dreveného bielizníku na spodnú bielizeň použili prírodné fínske borovicové drevo. Je veľmi odolné a trvácne, pretože tento druh dreva rastie napriek nedostatku minerálov a zostáva odolný voči teplu a silným mrazom. Niet divu, že je to jeden z najčastejších materiálov, ktoré si stolári vyberajú.

Ako už názov napovedá, bielizník Rosa Bianca môžete použiť na uloženie spodnej bielizne. Zo skúsenosti vieme, že je ideálny na skladovanie vecí, ale veľa záleží na tom, kde nájde svoje miesto a na aký účel bielizník použíjete. Využite priestrannú policu ukrytú za dvojitými dvierkami a dve praktické zásuvky, ktoré Vám pomôžu uložiť drobné predmety, ako sú ponožky alebo spodnú bielizeň.

Vďaka optimálnemu rozmeru sa stredne veľký bielizník zmestí do výklenku v spálni alebo ako súčasť väčšieho usporiadania. Môžete ho smelo kombinovať s ďalšími kúskami zo série Rosa Bianca. 

Biely bielizník v štýle Glamour

Výber borovicového dreva nie je jediným dobrým krokom. Na ochranu povrchu a dodanie jedinečnej bielej farby sme nábytok natreli lakom na vodnej báze s 85 % krytím. Povrch vytvrdený UV žiarením je odolný voči známkam používania. Bielizník glamour Rosa Bianca sa vyznačuje rukoväťami a nožičkami vo farbe ružového zlata, ktoré sú pre nábytok šperkom.

Na udržiavanie čistoty nie sú potrebné žiadne silné čistiace prostriedky. Na čistenie bieleho bielizníka stačí mäkká handrička z mikrovlákna a voda. Drevený nábytok by mal byť umiestnený mimo veľmi slnečných oblastí a priamej blízkosti zdrojov tepla - radiátorov, kachlí a krbov.

Moderný bielizník na spodnú bielizeň Rosa Bianca je výrazným doplnkom glamour interiéru. Ak potrebujete viac nábytku zo série Rosa Bianca, nájdete ho v príslušnej sekcii. Môžete ho ľubovoľne zostaviť a vytvoriť si ergonomickú obývačku alebo spálňu. Nábytok vo vnútri je raz vybielený, vďaka čomu sú kresba zrna a drevené uzly viditeľnejšie ako na vonkajšej strane výrobku. V priebehu času môžu uzly získať intenzívnejšiu farbu, čo je prirodzený proces starnutia dreva.

Technické údaje

Šírka 90 cm
Výška 145 cm
Hĺbka 49 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Rosa Bianca
Farba Biela
Farebný odtieň RAL 9003
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Rúžové zlato
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 2 zásuvky
Počet dvierok 2 dvierka
Počet políc 2 police
Hmotnosť 49 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium