Drevenákrajina.sk

Knižnica, borovica, farba prírodná borovica, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: Čakanie na dodanie produktu
Jednotková cena: 359,00 € 359.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Drevená knižnica z masívu borovice Belluno Elegante

Predstavte si knižnicu, do ktorej sa zmestia všetky predmety, ktoré sú Vášmu srdcu drahé. Je krásna a praktická zároveň. Ste milovníkom kníh? Alebo máte koníček, ktorým sa chcete pochváliť? Alebo Vám jednoducho chýba miesto, kam by ste všetky tie nahromadené veci uložili? Vieme, aký je život, a preto Vám môžeme ponúknuť niečo výnimočné. Drevená knižnica Belluno Elegante v prírodnej borovicovej farbe je odpoveďou na Vaše potreby. Vyrobená z najlepších materiálov, s prírodnou povrchovou úpravou, odolná a užitočná - čo viac si od nábytku priať?

DEKORATÍVNY VENIEC - 5 cm hrubý veniec v borovicovej knižnici robí nábytok ešte odolnejším.

PRIESTRANNÉ POLICE - veľké množstvo drevených políc nám umožňuje ukladať knihy a časopisy, takže naša obývacia izba nie je preplnená.

PRÍRODNÉ DREVO - ekologická knižnica je vyrobená z fínskej borovice a natretá ekologickým lakom na vodnej báze.

DEKORATÍVNA DOLNÁ LIŠTA - spodná dekoratívna lišta s miernym zakrivením podčiarkuje štýl celého radu Belluno.

Biela drevená knižnica z masívu do obývačky

Drevená knižnica Belluno Elegante je jedinečný kus nábytku. Vďaka použitiu kvalitného borovicového dreva je odolná, takže ju budete dlho a radi používať. Päť políc Vám poskytne dostatok priestoru na veci ktoré chcete vystaviť. Iba jedna z políc je pevná, aby nábytok mal čo najlepšiu stabilitu. Ostatné môžete upraviť podľa vlastných potrieb. Knižnica je vyrobená zo škandinávskej borovice, ale zadná časť nábytku je vyrobená z MDF, čo je pre tento typ výrobku štandardné. Nábytok je pevný a odolný. Drevená knižnica s policami je v prírodnej borovicovej farbe, ktorá dodáva miestnosti svieži nádych.

Rovnako ako všetok nábytok zo série Belluno Elegante má aj táto drevená knižnica ozdobnú hornú časť a jemný podstavec v spodnej časti. To dodáva nábytku ľahkosť a klasický nádych. Hodí sa do typicky klasických miestností, ale môže byť zaujímavým doplnkom aj v iných interiéroch. Má široké využitie, môže byť umiestnená v spálni, kuchyni alebo kúpeľni, ale je dôležité pamätať na vhodnú úroveň vlhkosti. Dokonale sa hodí k ostatnému drevenému nábytku zo série Belluno Elegante.

Starnutie dreva a starostlivosť o drevený nábytok z borovice

Pri rozhodovaní o výbere dreveného nábytku musíte brať do úvahy prirodzený proces starnutia a skutočnosť, že letokruhy a suky sa časom stávajú viditeľnejšími.. Pri údržbe borovicového nábytku treba dbať na to, aby ste nepoužívali hrubé handričky a kuchynské čistiace prostriedky, môžu spôsobiť poškodenie alebo zmenu farby povrchu. Najlepšie je použiť vlhkú mäkkú handričku. Neodporúča sa vystavovať nábytok priamemu UV žiareniu ani ho umiestňovať do blízkosti vykurovacích zariadení. Nábytok sa dodáva v baleniach s návodom a príslušenstvom na samostatnú montáž.

Technické údaje

Šírka 90 cm
Výška 190 cm
Hĺbka 45 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Prírodná borovica
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Počet políc 5 polic
Hmotnosť 35 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium