Drevenákrajina.sk

Komoda 4.3, borovica, farba prírodná borovica, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: Čakanie na dodanie produktu
Jednotková cena: 689,00 € 689.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Drevená komoda 4.3 z masívu borovice Belluno Elegante

Jedným z prvkov série Belluno Elegante prírodná borovica je jedinečná veľkorozmerná drevená komoda, ktorá je vybavená až štyrmi skrinkami a tromi zásuvkami. Komoda je mimoriadne priestranná, umožňuje uložiť rôzne druhy predmetov a hodí sa do každého estetického interiéru. Drevená komoda 4.3 je celá vyrobená z masívneho borovicového dreva, čo zaručuje, že pevná a odolná konštrukcia zostane neporušená po mnoho rokov. Neutrálna farba v prírodnom borovicovom odtieni rozjasňuje interiér a dodáva nábytku moderný a zároveň útulný vzhľad. Zásuvka v strede komody sa vyznačuje svojou dĺžkou. Pre väčšie pohodlie je vybavený dvoma symetrickými rukoväťami v podobe klasických gombíkov.

Drevená komoda do obývačky, jedálne alebo spálne

Povrch dreva komody bol morený, čo mu dodáva na atraktivite a zároveň zachováva jeho prirodzenú štruktúru. Drevo bolo následne chránené lakom na vodnej báze, ktorý ho chráni pred vyblednutím a poškriabaním. Lak je ekologický a bezpečný pre zdravie a životné prostredie. Dvierka komody boli ozdobne vyfrézované. Jednoduché vertikálne drážky odkazujú na pôvabný provensálsky štýl nábytku, ktorý si už vyslúžil prívlastok nadčasový, napriek meniacim sa módnym trendom v interiéri sa vždy vracia a jeho prvky sa prenášajú aj do nových trendov. Spojenie s týmto štýlom dopĺňa dizajn stolovej dosky a pôvabné rukoväte v matnej čiernej alebo ušľachtilej staro zlatej farbe.

Drevený nábytok do obývačky vo farebnom odtieni prírodnej borovice

Ak zariaďujete svoj byt a ešte neviete, ako bude vyzerať Vaša obývacia izba, nábytok z borovicového dreva je bezpečnou voľbou - prírodné drevo sa určite hodí ku všetkým prvkom interiéru. Vďaka použitiu kvalitných surovín je drevený nábytok mimoriadne odolný voči nárazom, mechanickému poškodeniu a zaťaženiu. Obývacia izba ako intenzívne využívaná miestnosť potrebuje práve takýto nábytok. Drevenú komodu môžete použiť na uloženie skla, porcelánu, servisu pre hostí alebo náhradného riadu. Komoda 4.3 Belluno Elegante dokonale doplní aj klasický drevený nábytok do jedálne.

Správna starostlivosť o drevenú komodu z borovicového masívu

Vďaka použitiu prírodných materiálov prechádza drevená komoda prirodzeným procesom starnutia a jej letokruhy a suky sa časom stávajú viditeľnejšími. Ide o prirodzený proces starnutia dreva. Pri údržbe dreveného nábytku by ste nemali používať hrubé handričky alebo kuchynské čistiace prostriedky, pretože môžu spôsobiť poškodenie alebo zmenu farby povrchu. Najlepšie je použiť vlhkú mäkkú handričku. Neodporúča sa vystavovať nábytok priamemu UV žiareniu ani ho umiestňovať do blízkosti vykurovacích zariadení. Nábytok sa dodáva v baleniach s návodom a príslušenstvom na samostatnú montáž.

Technické údaje

Šírka 167 cm
Výška 85 cm
Hĺbka 45 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Prírodná borovica
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Čierna
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 3 zásuvky
Počet dvierok 4 dvierka
Počet políc 3 police
Hmotnosť 47 kg
Čas montáže 2 osoby 3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium