Drevenákrajina.sk

Jedálenské stoly

Pre ľudí, ktorí hľadajú jedinečný nábytok, vytvárame jedálenské stoly z masívu získané z racionálneho lesného hospodárstva. Prečo? Sme si vedomí, že naša výroba má vplyv na prírodné prostredie, preto sa snažíme tento vplyv minimalizovať. Jedálenské stoly sú navyše pokryté farbou vhodnou pre deti alebo lakom na vodnej báze, čo zdôrazňuje prirodzenú krásu dreva. Drevený nábytok je vynikajúcim riešením pre alergikov, pretože vďaka svojim antistatickým vlastnostiam priťahuje minimálne množstvo prachu. Vytvárame moderné jedálenské stoly s pevnou štruktúrou, pretože chceme, aby naše výrobky zostali vo vašom dome dlhšie a správna starostlivosť dodá stolom estetický vzhľad po mnoho rokov.

Belluno Elegante stôl biely Belluno Elegante stôl biely
Dodávateľ: Belluno
Jednotková cena: 465,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Belluno Elegante stôl biely / orech Belluno Elegante stôl biely / orech
Dodávateľ: Belluno
Jednotková cena: 465,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Belluno Elegante stôl biely/dub Belluno Elegante stôl biely/dub
Dodávateľ: Belluno
Jednotková cena: 465,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Drevený jedálenský stôl Madera Drevený jedálenský stôl Madera
Dodávateľ: Madera
Jednotková cena: 520,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Dubový Stôl Gavardo s čiernymi oceľovými nohami Dubový Stôl Gavardo s čiernymi oceľovými nohami
Dodávateľ: Gavardo
Jednotková cena: 539,00 €
Skontrolujte viac
Dubový Stôl Siena 180x90 Dubový Stôl Siena 180x90
Dodávateľ: Siena
Jednotková cena: 830,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Gerardo - dubový jedálenský stôl Gerardo - dubový jedálenský stôl
Dodávateľ: Gerardo
Jednotková cena: 855,00 €
Skontrolujte viac
Marone stôl Marone stôl
Dodávateľ: Marone
Jednotková cena: 525,00 €
ks.
Skontrolujte viac

Drevené jedálenské stoly - spôsob, ako vytvoriť nadčasový interiér

Prečo vytvárame okrem iného aj rozkladací jedálenský stôl s univerzálnym charakterom? Veríme, že menej je viac a minimalizmus vám umožní zvoliť si kvalitný jedálenský stôl bez toho, aby zaťažil váš domáci rozpočet - nemusíte vymieňať nábytok pri každej zmene trendov v priemysle interiérového dizajnu a tvrdo pracovať na vytvorení súvislého, estetické usporiadanie. Drevo funguje dobre so sklom a kovom, ako aj s inými materiálmi, takže funguje v akomkoľvek štýle. Výhodou dreveného nábytku je tiež možnosť experimentovať s usporiadaním - naše jedálenské stoly sú dostatočne univerzálne na to, že stačí zmeniť doplnky aby miestnosť získala nový charakter. Nábytok navrhujeme v rustikálnom, priemyselnom a škandinávskom štýle, pretože sme presvedčení, že je vynikajúcim základom pre náš vlastný interiérový dizajn.

Funkčné jedálenské stoly

Podľa nášho názoru by moderné jedálenské a kuchynské stoly mali byť funkčné, takže medzi produktmi nájdete rozkladací jedálenský stôl z masívu,  model s možnosťou o doplnenie ho o prídavné dosky, vďaka ktorým môžete rýchlo zväčšiť povrch stolovej dosky. Je to perfektný spôsob pre nečakaných hostí alebo vianočné stretnutia s rodinou. Biely jedálenský stôl z borovicového dreva je skvelým riešením pre ľudí, ktorí chcú interiér opticky zväčšiť. Presvedčte sa sami o kvalite nášho nábytku!

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium