Drevenákrajina.sk

Dubové stoly

Vytvárame masívne drevené stoly z racionálneho dreva. Prečo? Chceme, aby starostlivosť o životné prostredie bola skutočnou činnosťou, a nie iba prázdnymi slovami. Navyše veríme, že môžeme vyrábať nábytok z masívneho dreva, ktorý vydrží roky a zostarne štýlovo. Naše dubové stoly sú vyrobené z kvalitného dreva, olejované alebo maľované farbou na základe vodej bázy. Pod povrchom ľahko vidíte drevené krúžky a uzly. Je to vďaka použitiu prírodného materiálu, že môžeme vytvárať jedinečné kúsky. Dobre vieme, aké ťažké je dnes nájsť štýlové drevené stoly, ktoré stoja za tú cenu, a preto sme vytvorili kolekciu, na ktorú môžeme byť hrdí.

Belluno Elegante stôl biely Belluno Elegante stôl biely
Dodávateľ: Belluno
Jednotková cena: 465,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Belluno Elegante stôl biely / orech Belluno Elegante stôl biely / orech
Dodávateľ: Belluno
Jednotková cena: 465,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Belluno Elegante stôl biely/dub Belluno Elegante stôl biely/dub
Dodávateľ: Belluno
Jednotková cena: 465,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Drevený jedálenský stôl Madera Drevený jedálenský stôl Madera
Dodávateľ: Madera
Jednotková cena: 520,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Dubový Stôl Gavardo s čiernymi oceľovými nohami Dubový Stôl Gavardo s čiernymi oceľovými nohami
Dodávateľ: Gavardo
Jednotková cena: 539,00 €
Skontrolujte viac
Dubový Stôl Siena 180x90 Dubový Stôl Siena 180x90
Dodávateľ: Siena
Jednotková cena: 830,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Gerardo - dubový jedálenský stôl Gerardo - dubový jedálenský stôl
Dodávateľ: Gerardo
Jednotková cena: 855,00 €
Skontrolujte viac
Marone stôl Marone stôl
Dodávateľ: Marone
Jednotková cena: 525,00 €
ks.
Skontrolujte viac

Jedáleň v provensálskom a rustikálnom štýle

Ponúkame široký sortiment výrobkov vrátane drevených jedálenských stolov z masívneho dubového a borovicového dreva. Je vynikajúcou voľbou, ak plánujete aranžmán v provensálskom alebo rustikálnom štýle - teplá biela farba a jemné frézy dokonale zdôraznia charakter miestnosti. Aj keď máte k dispozícii obmedzený priestor, môžete si vytvoriť jedinečný interiér zakúpením rozťahovacieho stola. V malých bytoch je základom funkčný nábytok z borovicového dreva. Vďaka tomu môžete váš priestor využiť naplno bez toho, aby ste obetovali pohodlie. Drevený stôl je nenahraditeľným kusom nábytku, ak radi trávite čas s rodinou alebo priateľmi, alebo radi pracujete len pri veľkom stole (áno, jedálenský stôl je na túto úlohu ideálny).

Drevené stoly - pevný materiál a jedinečný dizajn

Drevený stôl je srdcom domu, preto je nevyhnutná a dôležitá jeho správna starostlivosť. Všetko, čo potrebujete, je vlhká handrička z mikrovlákna - zabudnite na chemické čistiace prostriedky, ktoré ničia prírodné materiály. Taktiež sa neodporúča umiestňovať drevené stoly do bezprostrednej blízkosti vykurovacích zariadení.

Drevo na výrobu našich dubových stolov je starostlivo vyberané - vždy vyberáme ten najkvalitnejší materiál. Vďaka tomu je stolová doska pevná a vyzerá nádherne nielen na obrázkoch. Je to pre nás mimoriadne dôležité, pretože chceme, aby vám náš nábytok slúžil mnoho rokov. Vytvárame jedinečné stoly z masívneho dreva - žiadne dva nie sú rovnaké.

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium