Drevenákrajina.sk

Písacie stoly pre deti

Vytvárame pre deti písacie stoly z masívneho dreva – dokonale dopracované z každého uhla a odolné voči detským hrám. Je to skvelé miesto na kreslenie a učenie, ako aj na ukladanie pasteliek, pier a iných kancelárskych potrieb. Náš nábytok z masívu je vyrobený z materiálov pochádzajúcich z racionálneho obhospodarovania lesov, vďaka čomu prispievame k udržaniu rovnováhy lesov. Písacie stoly pre deti z našej ponuky sú povrchovo upravené voskom, ktorý poskytuje ďalšiu ochrannú vrstvu, zatiaľ čo vrchné časti – pracovné dosky sú pokryté moridlom na vodnej báze. Je to bezpečné riešenie pre najmenších, ktorí používajú písací stôl, aj pre staršie deti, ktoré sa už učia. Drevené detské pracovné stoly sú navyše ideálne pre domácnosti malých alergikov, pretože drevo priťahuje prach na minimum.

Belluno Elegante písací stôl biely Belluno Elegante písací stôl biely
Dodávateľ: Belluno
Jednotková cena: 479,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Belluno Elegante písací stôl biely / orech Belluno Elegante písací stôl biely / orech
Dodávateľ: Belluno
Jednotková cena: 479,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Belluno Elegante písací stôl biely/dub Belluno Elegante písací stôl biely/dub
Dodávateľ: Belluno
Jednotková cena: 479,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Belluno Elegante písací stôl malý biely Belluno Elegante písací stôl malý biely
Dodávateľ: Belluno
Jednotková cena: 379,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Belluno Elegante písací stôl malý biely/dub Belluno Elegante písací stôl malý biely/dub
Dodávateľ: Belluno
Jednotková cena: 379,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Belluno Elegante písací stôl malý biely/orech Belluno Elegante písací stôl malý biely/orech
Dodávateľ: Belluno
Jednotková cena: 379,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Belluno Elegante písací stôl Prírodná Borovica Belluno Elegante písací stôl Prírodná Borovica
Dodávateľ: Belluno
Jednotková cena: 479,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Marone písací stôl Marone písací stôl
Dodávateľ: Marone
Jednotková cena: 492,00 €
ks.
Skontrolujte viac

Drevený písací stôl pre deti a pc stolíky tínedžerov

Dobrý stôl pod počítač pre dievča alebo chlapca by mal byť vyrobený solídne - deti zvyčajne používajú nábytok oveľa intenzívnejšie ako dospelí. Na výrobu našich stolov pre počítače používame masívne drevo, ktoré sa vyznačuje nadpriemernou životnosťou, ktorú v prípade lacnejších alternatív, ako je preglejka, ťažko nájsť. Tento materiál je menej odolný voči mechanickému poškodeniu -  stôl pre počítač z masívu sa s takýmto poškodením vyrovná oveľa lepšie. Cena takéhoto písacieho stola pre dievčatá a chlapcov môže byť o niečo vyššia, ale aspoň viete, že platíte za kvalitné, dlhodobé používanie a jedinečný dizajn.

Drevo v detskej izbe

Detská izba je miestom obzvlášť citlivým na poškodenie - mohlo by sa teda zdať, že sa neoplatí investovať do slušného nábytku. Sme si istí, že je drevený stôl pre škôlkara je nákupom už na celé roky. Je to s malými deťmi skutočne možné? Chce to iba náležitú starostlivosť a pravidelnú údržbu nábytku, aby drevené detské písacie stoly zostali dlho neporušené. A čo viac, náš nábytok bol pred uvedením do predaja profesionálne spracovaný a účinne impregnovaný, takže si môžete byť istí, že na prvom mieste je kvalita. V ponuke sú aj drevené komody pre deti vyrobené s podobným záväzkom.

Prečo sa rozhodnúť pre nábytok z Drevenej krajiny?

Detské biele študijné stoly sú vyrobené z dreva, ktoré má kvalifikovaný pôvodu. Ak ste blízko myšlienke vedomej spotreby, náš nábytok bude jasnou voľbou. Keď si kúpite drevený školský stôl pre malé dieťa, môžete si byť istí, že u vás doma vydrží dlhšie - keď dieťa dorastie, môžete ho vložiť napríklad do kancelárie. Kvalita je našou prioritou v našej spoločnosti. Preto je každý pracovný stôl pre detskú izbu vyrobený s dôrazom na detail.

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium