Police do spálne

Zdobenie domu alebo bytu je často výzvou - drevené police do spálne skvele doplnia interiér a dodajú mu jedinečný charakter. Na výrobu nábytku používame iba surovinu z kvalifikovaného lesného hospodárstva, vďaka ktorej získate nielen kvalitný produkt, ale aj ekologicky neutrálny. Police do spálne sú vyrobené z masívneho borovicového a dubového dreva, ktoré sa vyznačuje odolnosťou proti mechanickému poškodeniu - inými slovami, jedná sa o nábytok, ktorý bude fungovať aj v detskej izbe. Niektoré modely obsahujú kovové prvky, ktoré dodávajú policiam moderný priemyselný štýl. Dbáme však nielen na dizajn, ale predovšetkým na solídne spracovanie, vďaka ktorému sú nástenné police do spálne také odolné.

Belluno Elegante police biele 2 ks Belluno Elegante police biele 2 ks
Dodávateľ: Belluno
Jednotková cena: 80,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Belluno Elegante police borovica 2 ks Belluno Elegante police borovica 2 ks
Dodávateľ: Belluno
Jednotková cena: 72,00 € 80,00 €
ks.
Skontrolujte viac
  • zľava
Drevená, nástenná polica Marone GRAFIT Drevená, nástenná polica Marone GRAFIT
Dodávateľ: Marone
Jednotková cena: 106,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Marone polica Marone polica
Dodávateľ: Katmandu
Jednotková cena: 106,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Toskania police  biely/borovica Toskania police biely/borovica
Dodávateľ: Toskania
Jednotková cena: 47,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Toskania police biela Toskania police biela
Dodávateľ: Toskania
Jednotková cena: 47,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Toskania police morená Toskania police morená
Dodávateľ: Toskania
Jednotková cena: 47,00 €
ks.
Skontrolujte viac

Regál do spálne z masívu - záruka trvanlivosti

Prečo je drevený nábytok taký populárny, napriek dostupnosti výrobkov vyrobených z lacnejších náhrad alebo plastov? Regále do spálne z masívu sú cenné nielen tým, že zapadajú do aktuálnych trendov, ale predovšetkým tým, že sú nadčasové. Správna starostlivosť v kombinácii s solídnym spracovaním poskytuje efekt nábytku, ktorý vydrží skúšku času. Starnú štýlom, získavajú ušľachtilý vzhľad a v každej miestnosti vytvárajú jedinečnú atmosféru. Regále v spálni sú navyše praktickým riešením, pretože nezaberajú príliš veľa miesta (čo je obzvlášť dôležité v prípade menších miestností!) A dokonale ladia s ostatným nábytkom.

Moderné nástenné police - drevené aranžmány

Borovicový nábytok do spálne dokonale ladí s útulným charakterom tejto miestnosti. Takéto riešenie ocenia najmä alergici - drevo len mierne priťahuje prach, ktorý chráni pred jeho negatívnymi účinkami. Naše nástenné police v spálni možno tiež použiť na usporiadanie obývacej izby, kuchyne alebo priestoru v byte na prácu na diaľku. Drevený nábytok sa perfektne hodí k skleneným a kovovým doplnkom, čím podporuje experimenty v interiéroch. Zároveň vám umožňujú vytvárať minimalistické a nadčasové interiéry. Zhrnutie:

drevené police sú zárukou trvanlivosti po mnoho rokov, najmä pri správnej starostlivosti (stačí mierne vlhká handrička),

police sú ideálne pre akýkoľvek štýl,

cena je najvhodnejšia ku kvalite, ale nepreťažuje domáci rozpočet,

police sú vyrobené z dreva z kvalifikovaného lesného hospodárstva.

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium