Drevenákrajina.sk

Drevené postele pre deti

Hľadáte pohodlnú detskú postielku do detskej izbyi? V našej ponuke nájdete drevenú posteľ pre deti všetkých vekových skupín. Každá naša drevená detská postieľka je predovšetkým výnimočne kvalitná. Bez ohľadu na to, či sa jedná o kojenca alebo niekoľkoročné dieťa, môžete si byť istí, že ak sa rozhodnete pre kúpu drevenej detskej postele, zaručíte svojmu dieťaťu vysoký komfort pri spánku. Vďaka tomu sa bude budiť menej často a vy budete mať úžitok z kvality jeho spánku. Pri zariaďovaní detskej izby skontrolujte si prosím aj ďalší drevený nábytok pre dieťa, vďaka ktorému vytvoríte štýlový a útulný interiér, v ktorom bude vaše dieťa rado tráviť čas. Ak si vyberiete drevenú posteľ pre deti, môžete si byť istí, že tento kus nábytku vydrží dlho - aj keď je potrebný pre mladších súrodencov.

Detská posteľ Marone Detská posteľ Marone
Dodávateľ: Marone
Jednotková cena: 425,00 €
Skontrolujte viac

Nadčasový dizajn drevených detských postelí a taktiež postieľky pre bábätká

Drevený nábytok dostupný v našej ponuke je nielen zárukou pohodlia, ale aj štýlovým doplnkom každého interiéru. Detské postele vyrobené z vysoko kvalitných materiálov efektívne kombinujú elegantný štýl a najvyššiu funkčnosť. Nájdete detské postieľky a postele do detskej izby, ktoré sú vyrobené z bieleho masívneho borovicového dreva. Budú sa perfektne hodiť do minimalistickej miestnosti, v ktorej dominujú prírodné prvky.

Funkčnosť detskej postieľky z borovice

Každý rodič si uvedomuje, že dieťa rastie prekvapivo rychlo. To je to, čo musíte brať do úvahy pri výbere postieľky pre deti. Drevené  postieľky, ktoré tu nájdete, budú v tomto ohľade dokonalé! Hneď ako vaše batoľa vyrastie, môžete ho premeniť na juniorskú posteľ. Všetko, čo musíte urobiť, je znížiť matrac, aby malo spiace batoľa zaručenú bezpečnosť. Pre väčšie deti ponúkame drevené postele do detskej izby v dvoch variantoch:

  • 90 cm,
  • 120 cm.

Vyberte si módne a funkčné riešenie, ktorým je borovicová postieľka pre deti. V našom sortimente nájdete aj dubový nábytok a ďalšie kvalitné výrobky pre zariadenie domácnosti.

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium