Drevenákrajina.sk

Púštny piesok - nové vydanie kolekcie Belluno Elegante

Belluno Elegante – Púštny piesok je nábytok v prírodnej farbe borovicového dreva - jemný, tlmený béžový odtieň. Táto farba pripomína piesok, ktorý slúžil ako inšpirácia pre názov kolekcie.

 

Dizajn nového nábytku Belluno Elegante - rezačky, frezy, dizajn prvkov ako sokle alebo úchytky - odkazujú na estetiku provensálskeho štýlu.

Séria - Púštny piesok obsahuje okrem iného:

  • drevená komoda pod televízor,
  • malá drevená lavica do obývacej izby,
  • drevená závesná polica,
  • drevený stôl,
  • veľká štvordverová drevená komoda,
  • drevená knižnica s otvorenými policami,
  • veľká trojdverová drevená komoda.

 

Kolekcia Belluno Elegante bude perfektná ako nábytok do obývacej izby, jedálne alebo domácej kancelárie. Drevo bolo morené, čo zdôrazňuje čaro prírodného materiálu, pokryté zaujímavým vzorom prsteňov a uzlov. Ekologický netoxický vodný lak chráni pred poškriabaním a vyblednutím dreva.

Belluno Elegante police borovica 2 ks Belluno Elegante police borovica 2 ks
Dodávateľ: Belluno
Jednotková cena: 86,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Belluno Elegante konferenčný stolík malý prírodná borovica Belluno Elegante konferenčný stolík malý prírodná borovica
Dodávateľ: Belluno
Jednotková cena: 206,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Belluno Elegante regál prírodná borovica Belluno Elegante regál prírodná borovica
Dodávateľ: Belluno
Jednotková cena: 325,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Belluno Elegante písací stôl Prírodná Borovica Belluno Elegante písací stôl Prírodná Borovica
Dodávateľ: Belluno
Jednotková cena: 479,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Belluno Elegante komoda 3.3 Prírodná Borovica Belluno Elegante komoda 3.3 Prírodná Borovica
Dodávateľ: Belluno
Jednotková cena: 499,00 €
ks.
Skontrolujte viac

Klasický, biely nábytok Belluno Elegante v provensálskom štýle

Kolekcia dreveného nábytku Belluno Elegante je našou ukážkovou sériou predajne. O jeho jedinečnosti svedčí neustále sa zvyšujúci počet nábytku, ktorý máte k dispozícii, dlhoročný predaj a spokojnosť zákazníkov. Belluno Elegante je kolekcia, ktorá dokonale zapadá do provensálskeho štýlu. Sofistikované dekorácie v podobe jemných rezákov dodávajú nábytku ľahkosť a robia ho dokonalým pre minimalistické aranžmány. Nábytok z masívu z kolekcie Belluno Elegante je k dispozícii v troch farebných variantoch. V každom z nich je popredný odtieň teplá biela získaná použitím farby na vodnej báze s neúplným pokrytím. Vďaka tomu je na ich povrchu viditeľná kresba drevených krúžkov a uzlov.

Obývacia izba, spálňa alebo kancelária z dreva

V kolekcii Belluno Elegante nájdete nábytok z borovicového dreva: komody, skrinky a lavice. Vďaka nim môžete úspešne zariadiť obývaciu izbu, ktorá poteší vašich hostí. K dispozícii sú tiež borovicové stoly a bukové stoličky. V jedálni budú fungovať perfektne. Jednoduché a dvojité borovicové stoly v kombinácii s knižnicou a komodou vám umožnia zariadiť praktickú a štýlovú kanceláriu. V ponuke sú aj manželské postele, bielizník a šatníky. Ak snívate o útulnej drevenej spálni, ale nechcete sa vzdať elegantného dizajnu, kolekcia Belluno Elegante bude skvelou voľbou.

Jedinečný dizajn a komfort používania

Charakteristické pre túto kolekciu sú jemné rezy vo vrchných doskách zdobiace vrcholy skriniek, vence skriniek a zásuvky. Hladké čiary a ľahké rezby dodávajú nábytku ľahkosť. Dôležité je, že nestrácajú svoju stabilitu. Okrúhle kovové rukoväte zdôrazňujú eleganciu kolekcie Belluno Elegante. Podľa farebnej varianty nábytku sú úchytky v odtieni starého zlata alebo striebra. Skrinky sú vybavené brzdami a v zásuvkách sme použili vodidlá so systémom tichého a kvalitného zatvárania. Jedná sa o prielomové riešenie, ktoré zabraňuje praskaniu a zaisťuje tak nebývalý komfort používania. Okrem toho chránia nábytok pred nadmerným používaním.

 

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium