Drevenákrajina.sk

Detské drevené policové regále a  knižnice

Objednajte si knižnicu alebo regál do detskej izby pre obľúbené knihy z masívu z kvalifikovaného lesníctva. Na vyšších policiach môžete ukladať predmety, ku ktorým by vaše dieťa nemalo mať prístup, zatiaľ čo na spodnej časti nájdete obľúbené rozprávky a hračky. Náš detský nábytok z masívu je pokrytý lakom na báze vody, ktorý je zdravotne nezávadný a hypoalergénny. Vďaka tomu je viditeľný prirodzený vzor letokruhov a uzlov na povrchu nábytku. Drevená knižnice alebo poličky do detskej izby to je nákup na ďalšie roky - detské police na obľúbené romány, rodinné fotografie a dekorácie budú potrebné bez ohľadu na vek. Nábytok tejto kategórie je vyrobený zo škandinávskej borovice, ktorá sa vyznačuje nadpriemernou životnosťou. Vyberte si knižnicu pre deti, ktorá sa najlepšie hodí do interiéru.

Marone komoda 2.1 Marone komoda 2.1
Dodávateľ: Marone
Jednotková cena: 439,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Marone sekretár Marone sekretár
Dodávateľ: Marone
Jednotková cena: 539,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Toskania police  biely/borovica Toskania police biely/borovica
Dodávateľ: Toskania
Jednotková cena: 53,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Toskania police biela Toskania police biela
Dodávateľ: Toskania
Jednotková cena: 53,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Toskania police morená Toskania police morená
Dodávateľ: Toskania
Jednotková cena: 53,00 €
ks.
Skontrolujte viac

Moderné drevené knižničné regále ale aj polica na hračky

Determinantom modernosti je podľa nás originálny, ale aj praktický dizajn. Dôležitá je kvalita spracovania, funkčnosť a životnosť kupovaného nábytku. To je detský regál na knihy, ktorý je k dispozícii v našom obchode. Zameriavame sa na jednoduchý, ale praktický dizajn, starostlivú povrchovú úpravu a odolné materiály, ako je masív. Vďaka tomu bude detská izba, ktorú zariadite, bezpečným miestom na hranie. Akonáhle navyše vaše dieťa vyrastie, môžete ľahko zmeniť drevenú poličku na hračky na knižnicu. Je to univerzálny kus nábytku, ktorý sa oplatí mať doma, najmä preto, že starne štýlovo - všetko, čo potrebujete, je správna starostlivosť o drevo, to znamená

istenie mäkkou, mierne vlhkou handričkou.

Drevená knižnica pre dieťa - prečo stojí za to?

Pochybujete, či sú drevené police pre deti lepším riešením ako lacnejší nábytok z materiálov podobných drevu? Vysvetľujeme, prečo by ste si mali zvoliť masívne drevo. Lacné detské knižnice sú zjavne výhodným nákupom. Takýto nábytok vyžaduje častejšiu starostlivosť, rýchlejšie sa zhoršuje a stáva sa menej vhodným na ďalšie použitie, keď dieťa vyrastie. Naše drevené police pre deti sú zase:

  • bezpečné z dôvodu použitia úplne prírodného materiálu,
  • oveľa odolnejšie vďaka použitiu masívneho dreva,
  • univerzálne, pretože ich môžete používať, keď dieťa vyrastie - kľúčom k dlhej životnosti dreveného nábytku je dôkladná starostlivosť,
  • funkčné - vybavené priestrannými policami a inými riešeniami pre najmenších a rodičov.

Módne detské police z masívneho dreva preto stoja za to, pretože vo vašom domove zostanú dlhšie a vrátia im krásny, nadčasový vzhľad.

Detská izba v súlade s prírodou

Moderné detské knižnice budú dobre fungovať pre dievčatá aj pre chlapcov - navyše ich môžete úspešne použiť v obývacej izbe, keď deti vyrastú. To isté platí pre detskú komodu, ktorá je taká univerzálna, že sa perfektne zmestí do ostatných miestností. Prirodzenou voľbou je však predovšetkým detská knižnica, police do detskej izby z borovicového dreva.

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium