Drevené skrinky na topánky

Drevené skrinky na topánky sú praktickým nábytkom do predsiene. Máte veľa členov domácnosti? Alebo máte slabé miesto pre topánky? Naša biela skrinka na topánky z borovice vám pomôže udržiavať poriadok a znovu získať priestor v hale. Komoda na topánky môže byť tiež použitá ako sedadlo pri obliekaní topánok. Môžete na ňu položiť vankúše alebo nechať voľný priestor na odkladanie tašiek a batohov. Drevená skrinka z borovice sa ľahko udržuje čistá a vďaka tomu, že je vyrobená z prírodného dreva, je odolná a vydrží roky. Univerzálny štýl a biela farba skrinky na topánky uľahčuje jej použitie v akomkoľvek usporiadaní interiéru. Zvlášť krásne harmonizuje s provensálskym a škandinávskym štýlom. Do skrinky si môžete zvoliť ďalší nábytok z borovicového dreva do predsiene z internetového obchodu Drevená krajina.

Belluno Elegante komoda 2.0 biela Belluno Elegante komoda 2.0 biela
Dodávateľ: Belluno
Jednotková cena: 266,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Marone skrinka na topánky Marone skrinka na topánky
Dodávateľ: Marone
Jednotková cena: 525,00 €
ks.
Skontrolujte viac

Skrinky na topánky - udržujte čistotu a poriadok

Bez ohľadu na veľkosť vašej haly potrebujete praktickú skrinku na topánky z masívu, do ktorej si môžete odložiť topánky alebo napríklad aj ošetrovacie prostriedky. Vďaka skrinke na topánky sa vyhnete neporiadku a postaráte sa o voľný priestor na podlahe. Predsieň je zvyčajne malá miestnosť, a preto je také dôležité zvoliť funkčný nábytok, ktorý vám umožní jeho správnu správu. Čím menší je priestor, tým lepšie je prikloniť sa k žiarivým farbám na stenách, ale aj nábytku a doplnkoch. Tieto požiadavky spĺňajú naše skrinky na topánky z borovicového dreva - sú pokryté matnou bielou farbou a spestria priestor v každej hale. Vďaka nim vytvoríte štýlovú halu, ktorá urobí dojem už z prahu domu alebo bytu. Pri navrhovaní bytu v provensálskom, škandinávskom alebo klasickom štýle môžete použiť biele drevené skrinky z borovice na topánky.

Praktické predsieňové komody

Internetový obchod Drevená krajina.sk vám ponúka v hale malé biele komody na obuv. Nábytok z masívnej fínskej borovice je odolný a vyzerá skvele aj po mnohých rokoch. Dokonale sa hodia aj do šatníka. Vo vnútri skrinky sú drevené police na topánky alebo boxy. Sada obsahuje ďalší drevený biely nábytok a doplnky: vešiaky so zrkadlom, zrkadlá a skrine na oblečenie. Pre väčšie pohodlie môžete pridať aj provensálsku stoličku.

Zodpovedný výber materiálov

To, čím sú skrinky na topánky ponúkané v obchode s nábytkom také výnimočné, je skutočnosť, že venujeme osobitnú pozornosť nielen kvalite spracovania, ale aj pôvodu použitých materiálov. Dbáme o to, aby použité drevo fínskej borovice pochádzalo iba z racionálnych a zodpovedných plodín. Náš nábytok je navyše natretý ekologickými farbami. To všetko preto, aby ste výberom nášho nábytku z masívu mali istotu, že nepoškodíte životné prostredie. V dnešnej dobe je to pre mnohých ľudí mimoriadne dôležitá EKO záležitosť. Rozhodnutie o kúpe často závisí od toho, či je nábytok ekologický.

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium