Drevenákrajina.sk

Skrinky na topánky - botníky

Chcete, aby hostia videli poriadok, keď vstúpia do vášho domova? Skrinky na topánky do predsiene a botníky do chodby, skriňa na topánky, polica na topánky a regál na topánky vám ho pomôžu udržiavať. Drevený botník, moderné skrinky a otvorené police, ktoré u nás nájdete, zabezpečia, že vaše topánky budú vždy na svojom mieste. Odteraz už nebudete musieť hľadať žiadny pár topánok! Najkvalitnejšie materiály a jedinečný dizajn predsieňových skriniek zaručujú dlhú životnosť a ladia so štýlom vášho interiéru. Nábytok do chodby, ktorý je k dispozícii v e-shope Drevená krajina, vám umožní funkčne navrhnúť priestor, kde nájdete miesto pre svoje topánky a ďalšie drobné predmety užitočné pri odchode z domu. Zistite, ktoré skrinky a moderné botníky do haly si vyberiete, aby ste si mohli vychutnať čistý poriadok v tejto miestnosti!

Belluno Elegante komoda 2.0 biela Belluno Elegante komoda 2.0 biela
Dodávateľ: Belluno
Jednotková cena: 312,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Marone skrinka na topánky Marone skrinka na topánky
Dodávateľ: Marone
Jednotková cena: 525,00 €
ks.
Skontrolujte viac

Funkčný nábytok do predsiene - čo si vybrať?

Medzi dostupnými skrinkami nájdete drevený nábytok na chodbu:

  • skrinka na obuv,
  • truhlica,
  • regál  a policu.

Skrinky na chodbe

Moderné botníky na topánky v hale sa vyznačujú frézovanou doskou a elegantným dizajnom. Na police, ktoré zakrývajú dvere, sa zmestí akékoľvek množstvo topánok - aj keď vás prídu navštíviť priatelia!

Truhlica na topánky

To isté urobí aj masívna rustikálna komoda. Potrebujete ešte viac priestoru na skrytie topánok? Vyberte si jednu z vynikajúcich truhiel:

  • mimoriadny komfort používania,
  • prírodný materiál,
  • a módny dizajn.

Stojan na topánky a skrinka na obuv

Ak vo vašej hale nie je príliš veľa topánok na schovanie - aby ich nebolo vidno, rozhodnite sa pre stojan na topánky. Nájdete ho v rôznych rozmeroch. Spolu s minimalistickým dizajnom vám umožní dať do predsiene skrinku na topánky aj v malom rozmere. Nie je to všetko! V prípade knižnice, ako aj truhlice s hornou časťou môžete prakticky využiť hornú časť nábytku alebo ho použiť ako lavicu, na ktorú si môžete pri obúvaní sadnúť. Bude to oveľa pohodlnejšie!

Sme si istí, že všetok nábytok na chodbe, ktorý tu nájdete, vám umožní vytvoriť funkčný a módny interiér. Skontrolujte si skrinky, truhlice alebo stojany na topánky, ktoré ponúkame, a presvedčte sa sami!

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium