Drevenákrajina.sk

Toaletné stolíky do spálne

Vytvárame jedinečné spálňové toaletné stolíky z prírodného dreva, ktoré zútulnia každý interiér. Náš nábytok je vynikajúcou voľbou pre ľudí, ktorí pravidelne kontrolujú zloženie kupovaných kozmetických a potravinárskych výrobkov, a pre každého, kto si cení solídne spracovanie a minimalistický dizajn. K dispozícii sú biele toaletné stolíky do spálne a v prírodnej farbe dreva, takže si môžete vytvoriť interiér, ktorý vyhovuje vášmu vkusu. Nábytok sa osvedčí ako útulný priestor na líčenie a tiež ako miesto pre rastliny alebo každodenné predmety, ako je kozmetika. Zistite, prečo sú naše biele spálňové toaletné stolíky také odolné a krásne zároveň.

Belluno Elegante toaletný stolík biely Belluno Elegante toaletný stolík biely
Dodávateľ: Belluno
Jednotková cena: 229,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Belluno Elegante toaletný stolík biely / dub Belluno Elegante toaletný stolík biely / dub
Dodávateľ: Belluno
Jednotková cena: 229,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Biely toaletný stolík z borovicového orecha Belluno Elegante Biely toaletný stolík z borovicového orecha Belluno Elegante
Dodávateľ: Belluno
Jednotková cena: 229,00 €
ks.
Skontrolujte viac

Toaletné stolíky do spálne sú vyrobené z masívneho dreva

Drevený nábytok je celý čas populárny a výnimočne obľúbený. Drevo je nielen prírodným materiálom, ale predovšetkým zárukou trvanlivosti po mnoho rokov, k čomu napomáha aj správna starostlivosť. Naše spálňové toaletné stolíky sú moderné - sú vyrobené z dreva získaného racionálnym lesným hospodárstvom, vďaka čomu minimalizujeme negatívny vplyv výroby na životné prostredie a vyberáme surovinu dokonalej kvality. Vďaka profesionálnemu spracovaniu je nábytok do spálne z borovice pevný a precízne vyrobený - je to preto, lebo chceme vytvárať jedinečné predmety, ktoré vo vašom domove zostanú mnoho rokov.

Toaletné stolíky sú ideálne pre zrkadlo, ktoré je rovnako pevné a ušľachtilé. Vďaka tomu bude vykonávanie činností dennej starostlivosti čistým potešením. Drevený nábytok do spálne je vybavený praktickými zásuvkami, do ktorých schováte najpotrebnejšie náradie. Vytvárame funkčné objekty, pretože veríme, že krásny vzhľad nie je všetko. Moderné toaletné stolíky so zrkadlom sú pokryté bezpečným lakom alebo farbou na vodnej báze s neúplným pokrytím, vďaka čomu sú jedinečné krúžky stále mierne viditeľné. Objednajte si jeden z našich nábytkov a presvedčte sa, že stojí za to zamerať sa na kvalitu!

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium