Drevené truhlice

Keď sa pozriete späť, môžete znovu vytvoriť spomienku, v ktorej hlavnú úlohu hrajú nádherné a zaujímavé drevené truhlice. Unikátne skrine z masívu, ktoré ponúkame, však nie sú len náznakom nostalgie. Nábytok z masívu je elegantným a odolným kvalitným prvkom dnešného interiéru. Sortiment predajne obsahuje biele drevené truhlice a dubový kufor. Sú ideálnym miestom na uloženie vecí ale aj ako stôl a dokonca aj ako dodatočné posedenie. Výrobky, ktoré ponúkame, sú vyrobené s výnimočnou chuťou a zmyslom pre detail - pozrite si našu ponuku a určite oceníte ich krásu a užitočnosť.

Belluno Elegante skriňa biela/dub Belluno Elegante skriňa biela/dub
Dodávateľ: Belluno
Jednotková cena: 345,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Belluno Elegante truhlica biela Belluno Elegante truhlica biela
Dodávateľ: Belluno
Jednotková cena: 345,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Belluno Elegante truhlica biela / orech Belluno Elegante truhlica biela / orech
Dodávateľ: Belluno
Jednotková cena: 345,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Marone skriňa Marone skriňa
Dodávateľ: Marone
Jednotková cena: 239,00 €
ks.
Skontrolujte viac

Predsieňový nábytok z dreva

Internetový obchod Drevená krajina ponúka nábytok z prírodného masívu. Biela farba nábytku sa získa použitím vodnej farby alebo krycieho vosku na úrovni 85%. Toto riešenie umožňuje prirodzený priebeh procesu starnutia dreva, ktorý dodáva nábytku ušľachtilý vzhľad. Postupom času sú jedinečné krúžky a uzly viditeľnejšie. Zaručujeme široký sortiment vrátane borovicového nábytku do haly a to:

trojdverové skrine,

skrine so zrkadlami,

skrinky na topánky,

nástenné zrkadlá,

vešiaky na šaty.

Nábytok do haly z dreva predstavuje univerzálny, ale zároveň štýlový dizajn interiéru. Funkčnou predsieňou sú predovšetkým priestranné skrine a komody, ktoré budú udržiavať poriadok. Drevený nábytok v neutrálnej farbe bude skvele fungovať, pretože budí dojem čistoty.

Prečo sa oplatí zvoliť si obchod Drevená krajina?

Pri kúpe bieleho nábytku do haly dbáte nielen na estetiku spracovania, ale aj na druh použitého materiálu a kvalitu služieb zákazníkom. Prečo sa oplatí zvoliť obchod Drevená krajina?

Dbáme na to, aby drevo, z ktorého je vyrobený nábytok dostupný v našom obchode, pochádza zo zodpovedného a udržateľného pestovania.

Používame ekologické farby na drevo.

Kladieme dôraz na včasné dodanie.

Overujeme správnosť a úplnosť objednávok.

Snažíme sa udržiavať priaznivé ceny dreveného nábytku.

Vrátenie zakúpeného tovaru poskytujeme bez uvedenia dôvodu 14 dní.

Rešpektujeme vaše práva, preto sme certifikovaní ako „Pro-consumer shop“.

V našej ponuke nájdete jedinečný a praktický predsieňový nábytok - biely a vyrobený z dreva. Pamätajte si však na správnu starostlivosť, vďaka ktorej si zachováte estetický vzhľad nábytku. Používajte jemné čistiace prostriedky (pred prvým použitím urobte skúšku na malej ploche a skontrolujte, ako drevo reaguje) a na čistenie nepoužívajte abrazívny materiál.

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium