Zrkadlá do jedálne

Zrkadlo v jedálni sa môže javiť ako prekvapivé riešenie, ale perfektne sa hodí do miestnosti, ktorá každodenne pulzuje životom. Drevený masívny rám a minimalistický dizajn vytvárajú skvelý vizuálny efekt s nadčasovým charakterom. Nami navrhnuté a vyrobené zrkadlo v jedálni bude fungovať v mnohých úpravách - priemyselnom, vintage, klasickom alebo rustikálnom. Vďaka nenápadnému dizajnu je zrkadlo v drevenom ráme dokonalým doplnkom eklektických interiérov s neštandardným vybavením. Každý model je vyrobený z kvalitného dreva, ktoré získavame z kvalifikovan0ho lesníctva, a z odolného skla, ktoré je podrobené precíznemu spracovaniu. Vďaka tomu zrkadlo v jedálni vyzerá mimoriadne dobre a zároveň je odolné.

Belluno Elegante zrkadlo biele Belluno Elegante zrkadlo biele
Dodávateľ: Belluno
Jednotková cena: 80,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Belluno Elegante zrkadlo malé biele Belluno Elegante zrkadlo malé biele
Dodávateľ: Belluno
Jednotková cena: 60,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Marone zrkadlo Marone zrkadlo
Dodávateľ: Marone
Jednotková cena: 180,00 €
ks.
Skontrolujte viac

Zrkadlo v jedálni? Iba v drevenom ráme

Nie nadarmo sa drevený nábytok teší neutíchajúcemu záujmu - drevo je ušľachtilý materiál, ktorý poskytuje nielen estetické dojmy, ale predovšetkým sa vyznačuje vysokou odolnosťou. Takže je ťažké nevidieť hodnotu dreveného zrkadla pre jedáleň. Na výrobu používame masívne dubové drevo najvyššej kvality. Dávame si záležať aj na precíznosti spracovania - dôležitý je každý, aj ten najmenší detail. Vďaka tomu naše zrkadlá v drevenom ráme ocenia ľudia, pre ktorých je kvalita prioritou. Rovnako ako nábytok do jedálne, aj zrkadlá si vyžadujú náležitú starostlivosť - na čistenie stačí vlhká, ale mäkká handrička. Je tiež potrebné pamätať na správne umiestnenie, pretože drevo nemá veľmi rád UV lúče a vykurovacie zariadenia.

Kam zavesiť zrkadlo do jedálne?

Bez ohľadu na to, aké zrkadlo v jedálni si vyberiete, stojí za zváženie, kam ho zavesiť - skvelým riešením bude umiestnenie zrkadla nad stôl, ktoré poskytne ďalšie svetlo, a celé usporiadanie nadobudne štýlový charakter. Ak máte v jedálni iný drevený nábytok, napríklad nízku komodu, môžete nad ňu umiestniť zrkadlo. Spoločne vytvoria mimoriadne úspešnú kompozíciu. Presvedčte sa sami, že zrkadlo v jedálni je štýlovým doplnkom!

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium