Zrkadlá do spálne

Hľadáte efektívny a zároveň estetický spôsob optického zväčšenia interiéru? Spálňové zrkadlo v ráme z masívneho dreva je dokonalým riešením, vďaka ktorému získa akékoľvek usporiadanie charakter. Na výrobu používame iba kvalitné sklo a drevo z racionálneho lesníctva, vďaka čomu získate krásnu a odolnú výzdobu interiéru. Spálňové zrkadlo v drevenom ráme je jednoduchý dizajn, ktorý sa osvedčí ako nadčasová dekorácia interiéru nielen v minimalistickom štýle. Verte našim skúsenostiam a s našou pomocou opticky zväčšite svoju spálňu!

Belluno Elegante zrkadlo biele Belluno Elegante zrkadlo biele
Dodávateľ: Belluno
Jednotková cena: 80,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Belluno Elegante zrkadlo malé biele Belluno Elegante zrkadlo malé biele
Dodávateľ: Belluno
Jednotková cena: 60,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Marone zrkadlo Marone zrkadlo
Dodávateľ: Marone
Jednotková cena: 180,00 €
ks.
Skontrolujte viac

Masívne spálňové zrkadlo v ráme z masívneho dreva

Tvorba interiéru je náročná práca - najmä ak máte vysoké nároky na kvalitu vybavenia. Vytvárame nádherné zrkadlá do spálni na stenu a stojace zrkadlá, ktoré precízne vytvárajú každý, aj ten najmenší detail. Zameriavame sa na drevený nábytok, pretože sme presvedčení, že drevo nie je len ušľachtilý materiál, ale predovšetkým je na rozdiel od lacnejších náprotivkov mimoriadne odolné a nestarnúce. V priebehu rokov sa stáva čoraz viditeľnejším jedinečný vzor prsteňov, vďaka ktorému je každé zrkadlo v spálni jedinečnou dekoráciou.

Drevený spálňový nábytok je dokonalým riešením pre alergikov, ktorí sú alergickí na všadeprítomný prach - drevo priťahuje oveľa menej prachu ako iné materiály, z ktorých sú rámy zrkadiel vyrobené. Možno by vás však zaujímalo, ako umiestniť zrkadlo do spálne, aby ste dosiahli požadovaný vizuálny efekt. Zrkadlo bude skvelou alternatívou k obrázku nad čelom postele alebo ako praktický doplnok nad toaletným stolíkom. Môžete si tiež zvoliť stojace, veľké spálňové zrkadlo alebo závesný model, ale opretý o stenu - vďaka tomu vytvoríte interiér podobný Instagramu vo vintage štýle.

Hlavne však pamätajte si na to, že náš borovicový nábytok do spálne alebo haly je nadčasovým doplnkom, vďaka ktorému nebudete hľadať viac nástenných zrkadiel z materiálov pochybnej kvality.

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium