Drevenákrajina.sk

Belluno Elegante dvojitá vešiaková stena

Dostupnosť: posledné kusy
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Jednotková cena: 280,00 € 280.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Dvojitá vešiaková stena Belluno Elegante, biela, masív z borovice

Vešiaková stena vyrobená z dreva je to odolná fínska borovica, pevnosť a lesk si zachová počas dlhých rokov.

Väčšina nábytku je dodávaná v rozloženom stave spolu s príslušenstvom a stručným návodom na zostavenie. Sme schopní a ponúkame vám tiež službu montáže nábytku.

Detailná špecifikácia produktu

Keď jednoduchá, drevená vešiaková stena nestačí, máme pre vás rovnú dvojitú vešiakovou stenu. Je naozaj krásna a celistvá. A určite bude skvele ladiť s komodou. Veľké rodiny iste ocenia možnosť rozšírenej dvojité plochy na zavesenie oblečenia. Zrkadlo taktiež môžete zavesiť v kľude samostatne.

Ako myslíte prečo nevešať oblečenie priamo na stenu

Nábytok určený na vešanie oblečenia má samozrejme svoje praktické opodstatnenie. Na jednej strane vždy chráni vaše kabáty a bundy od znečistenia a poškodeniu. Klasická stenná omietka obsahuje drobné, ostré čiastočky a nebýva vždy plne odolná oteru. Nikto predsa nemá záujem o nemilé prekvapenie v podobe zafarbenia od steny. Na druhú stranu drevený vešiak chráni tiež vaše steny od prípadného znečistenia ušpiněným oblečením. Dosť už asi o praktických záležitostiach. Poďme sa rovno baviť o estetike.

Výrazný kus, ktorý v ničom neruší

Vešiaková stena ne zaberá takmer žiadne miesto. Vyzerá ako múr. Napriek tomu však výrazne určuje ráz celej miestnosti. Vo vstupných priestoroch totiž príliš veľa nábytku nebýva. O to dôležitejšie je správna voľba vhodných vzájomne ladiacich kusov nábytku.

Máte celkom veľkú rodinu alebo napríklad preferujete mať svoje predmety vždy pekne po ruke? Určite potom oceníte celkom šesť dvojitých vešiakov v úprave satin. Nemusí to byť len oblečenie určite na vešiakoch sa bude rovnako dobre vynímať napríklad kabelka, opasok alebo dlhý náhrdelník. Je to proste skvelé mať viac možností.

Pozor upozornenie: Výberom dreveného nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené naturálne procesy starnutia a skutočnosť, že svoje sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní dreveného nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom - nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré v dôsledku môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať navlhčenú, mäkkú, jemnú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie dreveného nábytku na slnkom exponovanom mieste a tiež v blízkosti vykurovacích zariadení.

 

Technické údaje

Farba Biela - RAL9010
Materiál Fínska borovica
Séria Belluno Elegante
Farebné krytie 85%
Šírka 108 cm
Výška 134 cm
Hĺbka 8 cm
Rukoväť Staré striebro

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenia výrobkov (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium