Drevenákrajina.sk

Belluno Elegante komoda 3.3 biela

Dostupnosť: posledné kusy
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Jednotková cena: 499,00 € 499.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Komoda Belluno Elegante 3.3, drevená, biela, masív z borovice

Komoda je vyrobená z dreva je to odolná fínska borovica, pevnosť a lesk si zachová počas dlhých rokov.

Väčšina nábytku je dodávaná v rozloženom stave spolu s príslušenstvom a stručným návodom na zostavenie. Sme schopní a ponúkame vám tiež službu montáže nábytku.

Detailná špecifikácia produktu

Ďalší vydarený kúsok našej série, ktorý nájde uplatnenie v ktorejkoľvek izbe. V spálni ju vyplníte vašim oblečením, v obývacej izbe poskytne vám útočisko pre všetky tie nevyhnutnosti, ktoré pre spokojný život potrebujete. Vo vašej kuchyne sa stane príborníkom. V detskej izbe zase pojemným úkrytom hračiek a ďalších roztomilostí. Je to biela drevená komoda z masívu borovice.

Šesť členených priestorov pre perfektnú organizáciu

Tri skrinky s výškovo nastaviteľnou solídnou policou a tri vysúvacie kvalitné zásuvky. Výborné riešenie pre vaše oblečenie aj pre ostatné veci. Zásuvky využijete pre všetky drobnosti alebo ponožky a spodnú bielizeň. Vyhnete sa tak rýchlo neustálemu hľadaniu a prekladania. Jednoducho otvoríte a vezmete si len to, čo práve v danom momente potrebujete. Je to veľká úspora času a hlavne vašej energie.

Spodné skrinky iste využijete na maximum drobností, vďaka ideálnej hĺbke 45 cm. Policu si nastavíte do takej výšky, akú budete potrebovať. Urovnané stlpce vášho prevoňaného prádla alebo sada pohárov na víno? Komoda sa nepýta na nič a poctivo uschova a chráni všetko, čo jej zveríte.

Vaše zdravé prostredie

Každý nábytok ovplyvňuje mikroklímu vášho domova. Drevená komoda je rovnako ako aj ostatné kusy nábytku zo série Belluno Elegante natretá prievzdušnou, ekologicky prívetivou a zdravotne úplne nezávadnou bielou farbou. Prispieva tak k zdravému životu vás a celej vašej rodiny. Borovicový masív je čisto prírodný a kvalitný materiál. S naším nábytkom budete žiť v súlade s prírodou.

Pozor upozornenie: Výberom dreveného nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené naturálne procesy starnutia a skutočnosť, že svoje sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní dreveného nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom - nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré v dôsledku môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať navlhčenú, mäkkú, jemnú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie dreveného nábytku na slnkom exponovanom mieste a tiež v blízkosti vykurovacích zariadení.

 

Technické údaje

Farba Biela - RAL9010
Materiál Fínska borovica
Séria Belluno Elegante
Farebné krytie 85%
Šírka 130 cm
Výška 85 cm
Hĺbka 45 cm
Rukoväť Staré zlato
Vodítka zásuviek S tlmením

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenia výrobkov (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium