Drevenákrajina.sk

Belluno Elegante komoda 3d biela

Dostupnosť: posledné kusy
Odoslané do: 7 - 14 dní
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Jednotková cena: 465,00 € 465.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Trojdverová drevená komoda Belluno Elegante, biela / masív, borovica

Komoda je vyrobená z dreva je to odolná fínska borovica, pevnosť a lesk si zachová počas dlhých rokov.

Väčšina nábytku je dodávaná v rozloženom stave spolu s príslušenstvom a stručným návodom na zostavenie. Sme schopní a ponúkame vám tiež službu montáže nabytku.

Detailná špecifikácia produktu

Biela drevená komoda so skrinkami, zásuvkami a s malou presklenou vitrínou. V jednom kuse nábytku nájdete úplne všetko pohromade. Priestor pre vystavenie vašich obľúbených krásnych vecí a tiež úložné miesto pre všetky tie životné nevyhnutnosti. Naviac ešte hornú ozdobne a kvalitne frézovanú plochu vhodnú na umiestnenie ľubovoľných dekorácií.

Členenie priestoru je základom pre udržanie poriadku vašich obľúbených vecí

Budete mať zaručený prehľad o tom, kde sa nachádzajú všetky vaše veci. Priestor našej komody je totiž veľmi prakticky rozčlenený na menšie celky. Každý zo skriňových oddielov je  vnútornou policou rozdelený na dve poschodia. K tomu si pripočítajte dve nehlučné zásuvky a dostanete celých  osem jednotlivých oddielov ukrytých vo výnimočnej komode.

Hodí sa absolútne všade

 Áno, bez preháňania. Neexistuje snáď izba, v ktorej by naša biela drevená komoda nenašla uplatnenie. Možno len telocvičňu úplne neodporúčame. Aj keď v prípade telocvične zariadené v štýle Provence by komoda ani tam určite hanbu neurobila.

Sme si istí že, ukáže, čo má byť ukázané. A určite decentne schová, čo má byť skryté. Ako ostatné výnimočné vitríny z našej ponuky.

Ekologicky a ticho, zaručujeme

Tak sa prejavuje naša drevená komoda. Ako všetok ostatný náš nábytok zo série je totiž natretá bielou, ekologickú farbou v príjemnom a jemnom, teplom odtieni bielej. Jej skvelú tichosť spoznáte, keď skúsite otvoriť a zatvoriť zásuvky. Možno ste u menej kvalitného nábytku boli zvyknutí na drhnutie, škrípanie, prípadne aj na ďalšie nepríjemné zvuky. U našej drevenej komody tieto prejavy vám nehrozia. Zásuvky sa zatvárajú a otvárajú tak výnimočne ticho, ako len je to možné. Vďaka systému tichého a kvalitného zatváranie značky Hettich.

 
Pozor upozornenie: Výberom dreveného nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené naturálne procesy starnutia a skutočnosť, že svoje sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní dreveného nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom - nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré v dôsledku môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať  navlhčenú, mäkkú, jemnú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie dreveného nábytku na slnkom exponovanom mieste a tiež v blízkosti vykurovacích zariadení.

Technické údaje

Farba Biela - RAL9010
Materiál Fínska borovica
Séria Belluno Elegante
Farebné krytie 85%
Šírka 130 cm
Výška 85 cm
Hĺbka 45 cm
Rukoväť Staré zlato
Vodítka zásuviek S tlmením

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenia výrobkov (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium