Drevenákrajina.sk

Belluno Elegante komoda 4.3 biela

Dostupnosť: posledné kusy
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Jednotková cena: 618,00 € 618.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Komoda Belluno Elegante 4.3, drevená, biela, masív z borovice

Komoda je vyrobená z dreva je to odolná fínska borovica, pevnosť a lesk si zachová počas dlhých rokov.

Väčšina nábytku je dodávaná v rozloženom stave spolu s príslušenstvom a stručným návodom na zostavenie. Sme schopní a ponúkame vám tiež službu montáže nábytku.

Detailná špecifikacia produktu

Drevená komoda nie je len miestom, kam odkladáte svoje veci. Je tiež veľmi vážnym a výrazným prvkom každého interiéru. V prípade našej širokej kvalitné komody to platí dvojnásobne. Je totiž so svojimi 168 cm šírky neprehliadnuteľná a tým taky výnimočná.

Jemný a krásny kus nabytku vo vašom domove

Hoci je výrazná, pôsobí komoda zároveň jemne vďaka pravidelnému kvalitnému frézovanie dvierok a hrán. A tiež vďaka symetrickému rozloženiu všetkých prvkov. Biela komoda z masívu borovice je vybavena v štyri dvierka a tri zásuvky.

Drevená komoda je v podstate rovnako priestranná, ako bežná šatníková skriňa. Len je otočená horizontálne. Svojim nadčasovým moderným spracovaním sa bude hodiť do každej izby. V kuchyni ju využijete napríklad ako štýlový originálny príborník s množstvom úložného priestoru na celú sadu riadu alebo hrncov, na uloženie trvanlivých potravín a ďalších nevyhnutností. V obývacej izbe sa stane úplne univerzálnym kusom nádherného nábytku na akékoľvek použitie. V spálni bude dopĺňať ďalšia časť nábytku, alebo spolu so samostatným vešiakom nahradí šatníková skriňa.

Stvorená je né len k dekoráciám

Drevené komody všeobecne sú veľmi vhodné na umiestnenie rôznych dekorácií. Je to len na vás, či to budú jednoduché dekoračné predmety, rámčeky s fotografiami, prútené alebo látkové košíky, lampa alebo živé rastliny, ktorým sa tu určite povedie veľmi dobre, pretože dostanú svoju porciu slnka i vašej milej pozornosti.

Ekologická a tichá taka proste je

Ekologická svojim prírodným, kvalitným, dreveným zložením a tiež vodou riediteľným náterom. Tichá je vďaka kvalitnému značkovému systému pojazdu zásuviek.

Pozor upozornenie: Výberom dreveného nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené naturálne procesy starnutia a skutočnosť, že svoje sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní dreveného nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom - nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré v dôsledku môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať navlhčenú, mäkkú, jemnú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie dreveného nábytku na slnkom exponovanom mieste a tiež v blízkosti vykurovacích zariadení.

 

Technické údaje

Farba Biela - RAL9010
Materiál Fínska borovica
Séria Belluno Elegante
Farebné krytie 85%
Šírka 167 cm
Výška 85 cm
Hĺbka 45 cm
Rukoväť Staré zlato
Vodítka zásuviek S tlmením

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenia výrobkov (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium