Drevenákrajina.sk

Belluno Elegante komoda 4.3 biela/orech

Dostupnosť: posledné kusy
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Jednotková cena: 618,00 € 618.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Drevená komoda Belluno Elegante 4.3, dekor biela / orech, masív, borovica

Komoda je vyrobená zo dreva je to odolná fínska borovica, pevnosť a lesk si zachová počas dlhých rokov.

Väčšina nábytku je dodávaná v rozloženom stave spolu s príslušenstvom a stručným návodom na zostavenie. Sme schopní a ponúkame vám tiež službu montáže nábytku.

Detailná špecifikácia produktu

Naša masívna drevená komoda. Masívne materiálovo i rozmerovo 168 na 85 centimetrov úložného priestoru pre všetko, čo si prajete ľahko schovať. Nezáleží na tom, či potrebujete nutne uložiť dokumenty pre strýčka príhodu alebo topánky, ktoré vyťahujete každý druhý deň. Drevená komoda vám umožní oboje. A vďaka kvalitnému materiálu a dokonalým spojom sa nemusíte obávať ani každodenného používania.

Zamilujte sa do kvality, ktorú vám ponúkame

Nábytok nie je dekorácia je to taktiež úžitková vec. Niektoré kusy nášho nábytku sú zaťažované viac, niektoré menej. Ale drevený nábytok predsa kupujete, aby vydržal, že? Nie len pre ozdobu. Naše kvalitná komoda vydrží naozaj veľa. Ostatne ako taktiež ostatné kusy nábytku z našej ponuky. Na kvalitnom spracovaní nám záleží určite najviac. Na našich produktových obrázkoch možno vyzerá každý nábytok dobre ale pravú skutočnosť sa oklamať nedá.

Pravý borovicový masív vydrží dlho krásny, pretože je odolný a kvalitný. Prípadné odreniny, ktorým sa časom určite nevyhnete, rozhodne nezaberajú na jeho pravej kráse. Skôr naopak dodávajú drevenému nábytku na autentickosti. To sa vám u syntetických materiálov nikdy nemôže stať. Tam sa každé neopatrné zaobchádzanie trestá a je to viditeľné. Drevo je v tomto ohľade vždy veľmi zhovievavé.

Zdravá mikroklímu pre vaše zdravé prostredie

Prosím myslite na zdravie svojej rodiny. Nielen okolie vášho domu alebo bytu, ale aj materiály v interiéri ovplyvňujú značne klímu vášho domova. Drevo je namorené jemnou bielou ekologickú farbou, ktorá dovoľuje jeho pórom dýchať. Vrchná odolná doska je natretá ekologickým lakom v odtieni orechového dreva. Môžete si tak byť istí, že pre zdravie svojej rodiny robíte to najlepšie a to je dôležité.

Pozor upozornenie: Výberom dreveného nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené naturálne procesy starnutia a skutočnosť, že svoje sa

asom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní dreveného nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom - nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré v dôsledku môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať navlhčenú, mäkkú, jemnú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie dreveného nábytku na slnkom exponovanom mieste a tiež v blízkosti vykurovacích zariadení.

 

Technické údaje

Farba Biela - orech
Materiál Fínska borovica
Séria Belluno Elegante
Farebné krytie 85%
Šírka 167 cm
Výška 85 cm
Hĺbka 45 cm
Rukoväť Staré zlato
Vodítka zásuviek S tlmením

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenia výrobkov (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium