Drevenákrajina.sk

Belluno Elegante komoda 4d biela

Dostupnosť: posledné kusy
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Jednotková cena: 585,00 € 585.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Štvordverová komoda Belluno Elegante, drevená, biela, masív z borovice

Komoda je vyrobená z dreva je to odolná fínska borovica, pevnosť a lesk si zachová počas dlhých rokov.

Väčšina nábytku je dodávaná v rozloženom stave spolu s príslušenstvom a stručným návodom na zostavenie. Sme schopní a ponúkame vám tiež službu montáže nábytku.

Detailná špecifikácia produktu

Široká drevená biela komoda s vitrínou, skrinkami a zásuvkami je ďalším kusom nábytku, ktorý sa ponúka pre univerzálne využitie vo vašom domove. Dokážete si ju tiež predstaviť v kuchyni? Vo vašem obývacej izbe? My áno. Bude sa vynímať ako zaujímavý solitér alebo ako súčasť celej serie Belluno.

V hlavnej úlohe je: priestor

Čo vám ponúkame: päť oddielov, štyri dvere a dve tiché zásuvky. To je naša drevená komoda v číslach. Nechýba ani dvojkrídlová nezapomenutelná presklená časť. Vitrínu využijete na vystavenie svojich vecí, ktoré chcete mať stále na očiach a zároveň je túžite chrániť pred prachom, rozbitím alebo poškodením. Už to viete, čo si vystavíte? Budú to obľúbené romány, rodinné fotografie alebo tá pekná krabička, do ktorej ukladáte dôležité dokumenty? Tak je to úplne na vás. Drevená komoda okrem krásnej vitríny ponúka aj dve úložné skrinky a dve nehlučné kvalitné zásuvky. Tie sú vybavené tichými a solidne vykonanými koľajničky značky Hettich. V drevených skrinkách a zásuvkách budú vaše veci chránené nielen pred prachom, ale taktiež pred zrakmi okolia.

Do obývacej izby alebo do kuchyne tak ako sa rozhodnete

Všade tam sa naša komoda skvele hodí. Aj vďaka krásnej a presklenej časti. My ľudia si radi pripomíname pekné chvíle, ktoré máme spojené s určitými momentami a s rodinou. Pohľad na predmet, ku ktorému sa viažu naše krásne a nezapomenutelné spomienky, v nás opäť vyvolá podobné emócie.

Rozsiahla a solídna horná doska s rozmermi 167 cm na 45 cm nahovára k umiestneniu vašich dekorácií a rastlín. A na stene nad drevenou komodou sa zase bude skvele vynímať obraz alebo horizontálne zavesené zrkadlo

Pozor upozornenie: Výberom dreveného nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené naturálne procesy starnutia a skutočnosť, že svoje sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní dreveného nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom - nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré v dôsledku môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať navlhčenú, mäkkú, jemnú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie dreveného nábytku na slnkom exponovanom mieste a tiež v blízkosti vykurovacích zariadení.

 

Technické údaje

Farba Biela - RAL9010
Materiál Fínska borovica
Séria Belluno Elegante
Farebné krytie 85%
Šírka 167 cm
Výška 85 cm
Hĺbka 45 cm
Rukoväť Staré zlato
Vodítka zásuviek S tlmením

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenia výrobkov (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium