Drevenákrajina.sk

Belluno Elegante komoda 4d biela/orech

Dostupnosť: posledné kusy
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Jednotková cena: 649,00 € 649.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Drevená komoda Belluno Elegante, 4 dverová, dekor biela / zlatý dub, masív, borovica

Komoda je vyrobená z dreva je to odolná fínska borovica, pevnosť a lesk si zachová počas dlhých rokov.

Väčšina nábytku je dodávaná v rozloženom stave spolu s príslušenstvom a stručným návodom na sestavení. Sme schopní a ponúkame vám tiež službu montáže nábytku.

Detailná špecifikácia produktu

Ponúkame vám 167 centimetrov dĺžky. To už je naozaj poriadny úložný priestor. Zabalený do estetického a moderného Provence balíčka. Pravý drevený borovicový masív, sklo a kovové úchytky. Klasický štýl podporený klasickými materiálmi a estetickým, kvalitným spracovaním. Vitrína a možno komoda? Proste dizajnovo krásny kvalitný kúsok, ktorý vám bude výborne slúžiť celé roky, sme si istí.

Komoda spolu s presklenými dvierkami

Stredná časť nábytku je presklená. To z komody robí nielen funkčný, ale aj výstavný kúsok. Slovnú hračku sme teda použili zámerne. Oba významy na komodu jednoducho sedia. Určite umožní vám vystaviť zaujímavé dekorácie a cennosti. Zároveň je komoda sama v sebe krásnym dekoratívnym prvkom interiéru. Jemná biela farba dominuje. Výborne ju dopĺňa tmavšie orechová, ktorá bola použitá k náteru hornej odolná frézovanej dosky. Pekná a decentná kombinácia, ktorá dodáva našej komode akoby trochu viac na vážnosti. Predpokladáme, že táto moderná a populárna farebná kombinácia bude vyhovovať aj pánom.

Určite dokonalá symetria

Áno, očiam vraj ladí. A nám nezostáva nič iné, než dať tomuto predpokladu za pravdu. Drevená komoda pôsobí veľmi vyvážene a príjemne. Určite aj vďaka tomu, že bola dodržaná perfektná vyváženosť. Ale nebojte sa. Vrchné dekorácie a nápady zostávajú úplne vo vašej réžii. Nebudete potrebovať pravítko s ryskou ani návod. Výsledok zaručene bude aj tak isto dokonalý. Symetrii naopak pristane, keď je trošku rozbitá umením. Preto budú vašej bielej komode sedieť kvety a rôznorodé dekorácie. Dokonalosť sa predsa skrýva v každom drobnom detaile. A kontrasty priťahujú každú pozornosť.

Pozor upozornenie: Výberom dreveného nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené naturálne procesy starnutia a skutočnosť, že svoje sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní dreveného nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom - nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré v dôsledku môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať navlhčenú, mäkkú, jemnú

 

Technické údaje

Šírka 167 cm
Výška 85 cm
Hĺbka 45 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela - orech
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré zlato
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 2 zásuvky
Počet dvierok 4 dvierka
Počet políc 3 police
Hmotnosť 44 kg
Čas montáže 2 osoby 3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenia výrobkov (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium