Drevenákrajina.sk

Belluno Elegante komoda 5 zásuviek biela / orech

Dostupnosť: posledné kusy
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Jednotková cena: 505,00 € 505.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Komoda Belluno Elegante 5 zásuviek, biela, masív z borovice

Komoda je vyrobená z dreva je to odolná fínska borovica, pevnosť a lesk si zachová počas dlhých rokov. Väčšina nábytku je dodávaná v rozloženom stave spolu s príslušenstvom a stručným návodom na zostavenie. Sme schopní a ponúkame vám tiež službu montáže nábytku.

Detailná špecifikácia produktu

Na drobnú bielizeň alebo na tie kúsky oblečenia, ktoré chcete mať pekne roztriedené, a netúžite po tom aby je loviť v útrobách hlbokých skríň. Drevenú komodu určite oceníte aj v prípade, že máte veľkú šatníkovú skriňu. Jej bezprecedentná funkcia je totiž do určitej miery nenahraditeľná.

Ako myslíte, čo majú spoločné ponožky a kvety?

Okrem tých možnosti, ktoré budú mať obe veci treba napríklad rovnakú farbu alebo ich obe dostanete od milovaného partnera pre ponožky i rastlinku môže byť naša komoda novým domovom. Všetky ponožky uložíte do jednej z piatich zásuviek. Vaša rastlina sa zase bude krásne vynímať na vrchnej  ploche. Získavate tak nielen úložný priestor, ale aj priestor na

umiestnenie už spomínaných kvetín alebo iných ozdôb, obrázkov, stojacie lampy alebo rôznych drobností. Biela drevená komoda s vrchnou doskou v odtieni orechového dreva krásne doplní miesto vo vašej izbe. A čo takto nad ňu umiestniť obraz, fotku alebo zrkadlo? To už necháme na vás ako sa vám to bude hodiť.

V spálni, ale aj kdekoľvek inde vo vašej domácnost

Komoda býva často tradične priradená k spálni. Tam tiež najviac oceníte to, že je vybavená systémom kvalitného a tichého zatvárania. Pojazdy s tlmičom značky Hettich sú kvalitné a tiché, to vám zaručujeme. Ale pozor nemusíte sa obmedzovať len na spálňu. Rovnako dobre sa bude drevená komoda vynímať aj v iných izbách vo vašej domácnosti. Môžete ju jednoducho umiestniť všade tak, kde to priestor dovolí, a kde si prajete mať viac prakticky členeného úložného priestoru.

 

Pozor upozornenie: Výberom dreveného nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené naturálne procesy starnutia a skutočnosť, že svoje sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní dreveného nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom - nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré v dôsledku môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať  navlhčenú, mäkkú, jemnú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie dreveného nábytku na slnkom exponovanom mieste a tiež v blízkosti vykurovacích zariadení.

Technické údaje

Šírka 112 cm
Výška 88 cm
Hĺbka 45 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela - orech
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré zlato

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenia výrobkov (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium