Drevenákrajina.sk

Belluno Elegante komoda pod televízor biela

Dostupnosť: posledné kusy
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Jednotková cena: 359,00 € 359.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

TV stolík Belluno Elegante - malý, biela, masív z borovice

TV stolík je vyrobený z dreva je to odolná fínska borovica, pevnosť a lesk si zachová počas dlhých rokov.

Väčšina nábytku je dodávaná v rozloženom stave spolu s príslušenstvom a stručným návodom na zostavenie. Sme schopní a ponúkame vám tiež službu montáže nábytku.

Detailná špecifikácia produktu

Drevený, biely televízny stolík alebo biely stolík pod televízor. Predsa nezáleží na tom, ako tento kúsok nábytku nazvete. Jedno je však isté na to, aby správne plnil svoju funkciu, musí mať určité vlastnosti a my vám ich ponúkame. Z estetického hľadiska je rovnako krásny, ako ostatné výrobky z výnimočnej série Belluno Elegante. Módny štýl Provence sa vyznačuje svojou ľahkosťou a vzdušnosťou. Určite taktiež aj určitou mierou zemitosti. Len si predstavte fantastický život na francúzskom vidieku s voňavou levanduľou.

Oporou aj ozdobou je tu pre vás

Vráťme sa prosím z výletu na francúzsky vidiek späť k uvažovaniu o praktickosti nášho nábytku. Drevený biely televízny stolík presne splní to, čo od televízneho stolíka očakávate. Je dostatočne hlboký, aby ste na neho mohli televíznu obrazovku bezpečne postaviť a trebárs aj čokoľvek iné. A jeho šírka 111 cm dovoľuje umiestniť vám naozaj veľkú televíziu. Potrebujete tiež dostatočnú stabilitu. My vám ju ponúkame. TV stolík je vyrobený z odolne, pravej fínskej borovice. A jeho stabilita je ešte dokonca taktiež podporená strednou vertikálnou priečkou.

Nechýba dokonca ani úložný priestory. Môžete si vybrať, či svoje drahocenné a obľúbené veci uložíte do otvorených priestorov, ktoré nabádajú k zaplneniu ozdobnými krabicami a košíčkami, alebo do dvoch krásnych a kvalitne frézovaných zásuviek. Ako u ostatných kusov zo serie Belluno sú aj tieto zásuvky opatrené veľmi tichými koľajničkami značky Hettich. Náter ekologicky šetrnou, jemnou bielou farbou v príjemnom odtieni je povestnou čerešničkou na torte a pri sledovaní televízie bude oázou pre vaše oči.

Pozor upozornenie: Výberom dreveného nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené naturálne procesy starnutia a skutočnosť, že svoje sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní dreveného nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom - nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré v dôsledku môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať navlhčenú, mäkkú, jemnú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie dreveného nábytku na slnkom exponovanom mieste a tiež v blízkosti vykurovacích zariadení.

 

Technické údaje

Farba Biela-borovica
Materiál Fínska borovica
Séria Belluno Elegante
Farebné krytie 85%
Šírka 111 cm
Výška 53 cm
Hĺbka 53 cm
Rukoväť Staré zlato
Vodítka zásuviek S tlmením

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenia výrobkov (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium