Drevenákrajina.sk

Belluno Elegante komoda pod televízor veľká biela

Dostupnosť: posledné kusy
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Jednotková cena: 479,00 € 479.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

TV stolík Belluno Elegante - veľký, biely, masív z borovice

Televízny stolík je vyrobený z dreva je to odolná fínska borovica, pevnosť a lesk si zachová počas dlhých rokov.

Väčšina nábytku je dodávaná v rozloženom stave spolu s príslušenstvom a stručným návodom na zostavenie. Sme schopní a ponúkame vám tiež službu montáže nábytku.

Detailná špecifikácia produktu

Veľká televízia si zaslúži veľký a solídny TV stolík. Určite nie je to rozmar. Je to úplná nevyhnutnosť. V tomto prípade sa vám skutočne neoplatí šetriť miestom.

Viac ako meter a pol stabilnej podpory len pre vás

Pevné masívne originálne drevo z odolnej fínskej borovice zaisťuje stolíku vysokú nosnosť. Horná kvalitná, ozdobná doska je ešte naviac podložená ďalšou pevnou doskou pre zlepšenie úžitkových vlastností. Okrem štyroch otvorených priestorov, stolík obsahuje aj dve zásuvky pre uloženie vašich potrebných drobností.

Ako podstavec alebo na stenu?

Možno aj vy uvažujete, či pre vás bude lepšie nainštalovať televíziu priamo na stenu alebo ju nechať stáť na podstavci, tak je to na vás. Oboje riešenie má určite svoje výhody aj nevýhody. Biely, drevený stolík však využijete aj v prípade, že sa rozhodnete nainštalovať obrazovku priamo na stenu. Aj vtedy je totiž vhodné využiť celý priestor pod televíziou, ktorý by inak zostal nevyužitý. Takto môžete vytvoriť vaše krásne zátišie s dekoráciami alebo zelenými rastlinami. Úložný priestor môžete vyplniť prútenými košíkmi alebo ozdobnými krabicami, ktoré môžete zmeniť podľa módneho trendu a nálady. Pri sledovaní televízie potom nebudete mať na očiach iba jej program, ale zároveň tú vašu krásu okolo.

Jemne biela neruší

Pre sledovanie televízie je jemne biela farba okolo ideálna. Originálne borovicové drevo je natreté príjemným teplým odtieňom. Je to biela, vodou riediteľná, ekologická farba. Tak v kľude užite si váš obľúbený program.

Pozor upozornenie: Výberom dreveného nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené naturálne procesy starnutia a skutočnosť, že svoje sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní dreveného nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom - nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré v dôsledku môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať  navlhčenú, mäkkú, jemnú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie dreveného nábytku na slnkom exponovanom mieste a tiež v blízkosti vykurovacích zariadení.

Technické údaje

Farba Biela - RAL9010
Materiál Fínska borovica
Séria Belluno Elegante
Farebné krytie 85%
Šírka 167 cm
Výška 53 cm
Hĺbka 53 cm
Rukoväť Staré zlato
Vodítka zásuviek S tlmením

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenia výrobkov (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium