Drevenákrajina.sk

Belluno Elegante konferenčný stolík biely

Dostupnosť: posledné kusy
Odoslané do: 7 - 14 dní
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Jednotková cena: 259,00 € 259.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Konferenčný stolík Belluno Elegante - veľký, biely, masív z borovice

Konferenčný stolík je vyrobený z dreva je to odolná fínska borovica, pevnosť a lesk si zachová Počas Dlhých rokov.

Väčšina nábytku je dodávaná v rozloženom stave spolu s príslušenstvom a stručným návodom na zostavenie. Sme schopní a ponúkame vám také službu montáže nábytku.

Detailná špecifikácia produktu

Konferenčný stolík bude srdcom vašej obývacej izby. Sme si istí, že mali by ste jeho výberu venovať zaslúženú pozornosť. Pozor navyše ak si vyberiete ten náš, bude s vami naozaj na dlho. Je vyrobený z masívnej kvalitnej fínskej borovice.

Netradične a štýlovo s výnimočnú zásuvkou

Konferenčné stolíky majú často len vrchnú odkladaciu plochu alebo prídavnú otvorenú policu, je to tak. Náš stolík má špeciálnu zásuvku. A to rovno po celej svojej šírke. Zásuvka je vybavená systémom tichého a kvalitného zatvárania. Naše koľajničky značky Hettich sú nielen veľmi tiché, ale vynikajú aj dlhou výdržou a nízkou opotrebiteľnosť. To sa určite pri zásuvkách vždy hodí.

Každý ne musí vedieť, čo práve čítate, akú obľúbenú knižku alebo ktoré časopisy si kupujete. Tiež televízny ovládač zostane v čase nečinnosti na jednom bezpečnom mieste a nebude sa už potulovať po celom byte, ako to niektoré ovládače rady robia. Mať zásuvku ako súčasť moderného konferenčného stolíka je výhodné a praktické. Ukryjete tam veci, ktoré chcete mať rýchlo po ruke, ale nepotrebujete je mať stále na očiach.

Biela jemná farba pre akúkoľvek farebnú kombináciu

Ako aj ostatní nábytok zo série Belluno Elegante, tak aj náš konferenčný stolík je natretý jemnou bielou zdravotne nezávadnú farbou. Pozor môžete si tak zaobstarať sedaciu súpravu v ľubovoľnej farbe. Alebo taktiež ju časom treba vymeniť za novú. Biely drevený stolík znesie akúkoľvek doplnkovú farbu.

Pozor upozornenie: Výberom dreveného nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené naturálne procesy starnutia a skutočnosť, že svoje sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní dreveného nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom - nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré v dôsledku môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať navlhčenú, mäkkú, jemnú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie dreveného nábytku na slnkom exponovanom mieste a tiež v blízkosti vykurovacích zariadení.

 

Technické údaje

Farba Biela-borovica
Materiál Fínska borovica
Séria Belluno Elegante
Farebné krytie 85%
Šírka 71 cm
Výška 48 cm
Dĺžka 122 cm

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenia výrobkov (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium