Drevenákrajina.sk

Belluno Elegante konferenčný stolík malý

Dostupnosť: Spýtajte sa na dostupnosť
Jednotková cena: 206,00 € 206.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Konferenčný stolík Belluno Elegante, malý, biely, masív z borovice

Konferenčný stolík je vyrobený z dreva je to odolná fínska borovica, pevnosť a lesk si zachová počas dlhých rokov.

Väčšina nábytku je dodávaná v rozloženom stave spolu s príslušenstvom a stručným návodom na zostavenie. Sme schopní a ponúkame vám tiež službu montáže nábytku.

Detailná špecifikácia produktu

Tak ako, čo si predstavíte, keď počujete slovné spojenie "konferenčný stolík"? Určite sa vám vybaví pokojná konverzácia v pohodlných kreslách. Na stolíku voní káva alebo kvalitný aromatický čaj. Uprostred horí voňavá sviečka alebo tam stojí jemná dekorácie. Biely drevený konferenčný stolík bude vašim dlhoročným spoločníkom pre chvíle odpočinku.

Robustný a pritom naozaj elegantný

Proste je to v skratke elegantný spoločník, na ktorého sa však môžete plne spoľahnúť. Stojí na štyroch pevných a kvalitných nohách a k jeho stabilite prispieva ešte prídavná doska. Ako ostatný nábytok zo série je vyrobený z masívu kvalitnej a pravej fínskej borovice natretý bielou ekologickou farbou. Sme si istí, že bude vám poctivo slúžiť naozaj dlhé roky. Môžete sa spoľahnúť.

Dokonalý, moderný štvorec

Symetria je naozaj krásna. A ak sa do ladí do vášho bytového interiéru, je tiež praktická. Biely drevený konferenčný stolík s rozmerom plochy 70 x 70 cm je rozmerovo perfektný. Môžete si ho umiestniť vodorovne s ostatným nábytkom alebo ho diagonálne natočiť k dosiahnutiu moderného vzhľadu. A keď stolík doplníte napríklad moderným štvorcovým kobercom s vysokým vlasom, váša obývacia izba získa naozaj luxusný vzhľad.

Biela farba je vždy praktická

Niektorí by mohli namietať, že pre stolík sa hodia skôr iné tmavšie farby. Biela je však praktická, jemná a vždy moderná i pre použitie na konferenčnom stolíku. Upratovanie sa vám totiž bude vykonávať oveľa ľahšie, keď nečistoty a prípadné omrvinky vidíte. Predídete tak aj prípadnému poškodeniu stolíka, keď môžete každú nečistotu hneď rýchlo odstrániť.

Pozor upozornenie: Výberom dreveného nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené naturálne procesy starnutia a skutočnosť, že svoje sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní dreveného nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom - nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré v dôsledku môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať navlhčenú, mäkkú, jemnú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie dreveného nábytku na slnkom exponovanom mieste a tiež v blízkosti vykurovacích zariadení.

 

Technické údaje

Farba Biela - RAL9010
Materiál Fínska borovica
Séria Belluno Elegante
Farebné krytie 85%
Šírka 70 cm
Výška 48 cm
Dĺžka 70 cm

Hodnotenia výrobkov (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium