Drevenákrajina.sk

Belluno Elegante nočný stolík biely

Dostupnosť: posledné kusy
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Jednotková cena: 193,00 € 193.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Nočný stolík Belluno Elegante, biely, masív z borovice

Biely nočný stolík z radu Belluno Elegante so zásuvkami je vyrobený z dreva je to odolná fínska borovica, pevnosť a lesk si zachová počas dlhých rokov.

Väčšina nábytku je dodávaná v rozloženom stave spolu s príslušenstvom a stručným návodom na zostavenie. Sme schopní a ponúkame vám tiež službu montáže nábytku.

Detailná špecifikácia produktu

Nočný stolík je neobvyklým kúskom nábytku. Kde inde umiestniť krásnu stojacu lampičku, pohárik s vodou a obľúbenou knižkou alebo napríklad telefon.Určite len na pevný a elegantný biely nočný stolík. Alebo na komodu , ktorá stojí na opačnej strane v miestnosti? Ale to určite nechcete.

Presné rozmery nočného stolíka

Náš nočný drevený stolík z masívu fínskej borovice meria na výšku 53 cm. A to znamená, že výborne tak korešponduje s výškou postele. Určite všetko budete mať ideálne pri ruke. Šírka 59,5 cm a výnimočná hĺbka celých 45 cm tvoria veľkú odkladaciu plochu. Stolík tak nebude pôsobiť prepchato, ani keď naň odložíte okrem obľúbenej knihy aj ďalšie veci.

Využitie na potrebné a prebytočné

Priestory nočného dreveného stolíka bývajú považované za miesta s najvyšším zaručeným súkromím. U tohto typu určite získate veľa priestoru pre vaše poklady. Dve hlboké zásuvky sú opatrené tichými a kvalitnými koľajničkami značky Hettich. Tento výnimočný systém je charakteristický dlhou životnosťou a veľmi tichým chodom. V spálni to určite oceníte ešte viac, než kdekoľvek inde.Predstavte si, že váš partner treba sladko spí, zatiaľ čo vy si čítate u tlmeného svetla lampy. A nemusíte sa báť, že ho prebudíte uložením čítanej a obľúbenej knižky späť do zásuvky.

Váš dojem a úložný priestor

Možno máte pocit, že nočný drevený stolík vlastne nepotrebujete. Rozviažte to. Chodíte sa pred spaním napiť do kuchyne? Alebo si čítate v posteli? Vychutnávate si tam víkendovú rannú kávu?. A úložný priestor máte v byte až nad hlavu? Ale dosť, určite tieto veci radi robíte a tú pohárik vody alebo vlažného čaju pri posteli jednoducho potrebujete. Tak vlastne preto budete z nočného stolíka nadšení.

Pozor upozornenie: Výberom dreveného nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené naturálne procesy starnutia a skutočnosť, že svoje sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní dreveného nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom - nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré v dôsledku môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať navlhčenú, mäkkú, jemnú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie dreveného nábytku na slnkom exponovanom mieste a tiež v blízkosti vykurovacích zariadení.

 

Technické údaje

Farba Biela - RAL9010
Materiál Fínska borovica
Séria Belluno Elegante
Farebné krytie 85%
Šírka 60 cm
Výška 53 cm
Hĺbka 45 cm
Rukoväť Staré zlato
Vodítka zásuviek S tlmením

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenia výrobkov (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium