Drevenákrajina.sk

Belluno Elegante písací stôl biely / orech

Dostupnosť: posledné kusy
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Jednotková cena: 535,00 € 535.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Písací stôl Belluno Elegante, dekor biela / orech, masív z borovice

Písací stôl je vyrobený z dreva je to odolná fínska borovica, pevnosť a lesk si zachová počas dlhých rokov.

Väčšina nábytku je dodávaná v rozloženom stave spolu s príslušenstvom a stručným návodom na zostavenie. Sme schopní a ponúkame vám tiež službu montáže nábytku.

Detailná špecifikácia produktu

 Zamýšľate sa o tom,  pracovný alebo písací? Alebo taký stôl na notebook? V minulosti sa na písacom stole naozaj len písalo. V dnešnej dobe už písacie stoly nie sú určené len k tomuto účelu. Naše deti a študenti tradíciu stále ešte držia, dospelí už väčšinou ťukajú do klávesníc svojich notebookov. Ale prosím nenechajte sa omámiť. Naša práca nemusí byť len administratívneho rázu. Celkom dobre si dokážeme na našom výnimočným stole predstaviť trebars aj šijací stroj.

Stôl, ktorý má veľkú odkladaciu plochu

 Určite k samotnej práci využijete prostrednú časť. Písací stôl je schopný a navyše vám ponúkne množstvo odkladacích a úložných plôch. Čo tak prídavný monitor k notebooku? Nebude to žiadny problém. Alebo už vyššie spomínaný šijací stroj? Ten by k stolu dokonca  veľmi pristal. Náš stôl má totiž dostatok miesta na látky a ostatné šijacie potreby.

Keď by sme sa vrátili k pôvodnej funkcii písacieho stola, tento stôl ju plní úplne výborne. Okrem pevnej a kvalitne frézovanej dosky z borovicového masívu namoreného v odtieni orechového dreva ponúka aj dve priestranné skrinky a dve praktické zásuvky. Do skriniek schováte všetky zošity, obľúbené knihy a ostatné školské alebo študentské pomôcky. Tiché zásuvky sú zase výborné na uloženie drobností, ktoré potrebujete mať vždy po ruke.

Prírodný materiál a samozrejme ekologický náter

Stôl je vyrobený z masívu pravej fínskej borovice, ktorá vyrastala v tak nehostinnom prostredí kde dreva pribúdalo po menej. Krásne letokruhy sú tak viac nahustené a drevo je pevnejšie. Hoci život v severských oblastiach určite nemusí byť pre borovicu vždy ľahkým pierkom, rovnako vášmu domovu prinesie ten pravý hrejivý pocit. Aby boli zachované prirodzené vlastnosti dreva, sú pre to použité ekologické nátery na vodnej báze.

Pozor upozornenie: Výberom dreveného nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené naturálne procesy starnutia a skutočnosť, že svoje sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní dreveného nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom - nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré v dôsledku môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať  navlhčenú, mäkkú, jemnú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie dreveného nábytku na slnkom exponovanom mieste a tiež v blízkosti vykurovacích zariadení.

 

Technické údaje

Šírka 155 cm
Výška 77 cm
Hĺbka 53 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela - orech
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré zlato
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 2 zásuvky
Počet dvierok 2 dvierka
Počet políc 2 police
Hmotnosť 40 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenia výrobkov (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium