Drevenákrajina.sk

Belluno Elegante písací stôl biely

Dostupnosť: posledné kusy
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Jednotková cena: 535,00 € 535.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Písací stôl Belluno Elegante - veľký, biely, masív z borovice

Písací stôl je vyrobený z dreva je to odolná fínska borovica, pevnosť a lesk si zachová počas dlhých rokov.

Väčšina nábytku je dodávaná v rozloženom stave spolu s príslušenstvom a stručným návodom na zostavenie. Sme schopní a ponúkame vám tiež službu montáže nábytku.

Detailná špecifikácia produktu

 Vieme o tom, že pre perfektne vykonanú prácu potrebujete samozrejme v prvom rade sami seba. Nemenej dôležité je však aj solidný vybavenia. Ak pracujete pri počítači alebo s dokumentmi, je dôležitou súčasťou tohto vybavenia práve písací stôl, máme ho pre vás.

Stabilný a elegantný stôl

To sú konkrétne charakteristiky, ktoré oceníte nielen pri písacom stole. Na mnohých miestach ste totiž nútení voliť medzi eleganciou a praktickosťou. Tu naozaj nie. Drevený biely písací stôl má veľa úložných priestorov a pevnú pracovnú plochu. Doska stola je kvalitná a vysoká dokonca až celých 5 cm. Poskytne vám tak pri práci dostatočnú oporu a vydrží vám dlhé roky. Ostatné prvky zo série Belluno Elegante sa vyznačuje ozdobným kvalitným frézovaním. Vďaka tomu spolu všetky kusy dreveného nábytku bezchybne ladia.

Poriadok a priestor na stole

 No tak pri práci by sa mal človek plne sústrediť na zadanú úlohu. Určite tak môže dosiahnuť najlepšie výsledky. Periférnym pohľadom neustále pozorujete neusporiadaný chaos na ploche stola, možno si to ani neuvedomujete, ale vaša pozornosť moc trpí. Náš písací stôl má dĺžku pracovnej plochy až celých 155 cm. A k tomu rovno dve uzatvárateľné skrinky s výškovo nastaviteľnou policou a dve tiché zásuvky. Na pracovnej ploche zostanú len tie naozaj najnutnejšie a obľúbené veci. Zvyšok si v kľude schováte.

Pre ten pocit z pravého a solídneho dreva

Určite na niektoré kusy nábytku sa väčšinu času len pozeráte. Ale písací stôl medzi ne nepatrí. Kvalitný, odolný borovicový masív v prípade stola určite oceníte ešte o niečo viac. Vďaka ekologickému, jemnému a bielemu náteru drevo získa ochranu, ale zároveň si uchováva svoje príjemné a naturálne vlastnosti.

Pozor upozornenie: Výberom dreveného nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené naturálne procesy starnutia a skutočnosť, že svoje sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní dreveného nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom - nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré v dôsledku môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať  navlhčenú, mäkkú, jemnú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie dreveného nábytku na slnkom exponovanom mieste a tiež v blízkosti vykurovacích zariadení.

Technické údaje

Šírka 155 cm
Výška 77 cm
Hĺbka 53 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré striebro
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 2 zásuvky
Počet dvierok 2 dvierka
Počet políc 2 police
Hmotnosť 40 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenia výrobkov (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium