Drevenákrajina.sk

Belluno Elegante písací stôl malý biely

Dostupnosť: posledné kusy
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Jednotková cena: 419,00 € 419.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Písací stôl Belluno Elegante - malý, biely, masív z borovice

Písací stôl je vyrobený z dreva je to odolná fínska borovica, pevnosť a lesk si zachová počas dlhých rokov.

Väčšina nábytku je dodávaná v rozloženom stave spolu s príslušenstvom a stručným návodom na sestavení.Sme schopní a ponúkame aj službu montáže nábytku.

Detailná špecifikácia produktu

Drevený, praktický, elegantný a kvalitne spracovaný. Každý kúsok nábytku zo série Belluno Elegante je taký. Tentoraz je reč o písacom stole z masívu pravej fínskej borovice. Podľa nás, keď sa má spojiť praktickosť s provensálskym štýlom, vždy sa to tak úplne nepodarí. Biely drevený písací stôl je však dôkazom, že je možné navrhnúť a vyrobiť minimalistickú a zároveň ozdobnú pracovnú plochu. Výsledok je dokonalý, presvedčte sa o tom.

Ozdobná pracovná plocha pre vás

Spolu s úložnými priestormi tvorí dominantu písacieho stola z kvalitného borovicového masívu. Skvele ladí s ostatnými výrobkami zo serie Belluno. Vrchná solídní doska je robustná a dostatočne pevná. Naviac je krásne a kvalitne frézovaná, takže sa vaše estetické cítenie bude riadiť blahom. Nič vám neprekáža a nič nechýba. Perfektný, moderný kúsok pre vašu nerušenú prácu.

Nevyhnutná praktickosť pre vás

Skutočný kvalitný nábytok pre skutočný život nemôže byť obyčajnou dekoráciou. Je potrebné vziať do úvahy v prvom rade na funkčnosť, odolnosť a ergonómiu. Písací drevený stôl je vyladený do bodky. Obľúbené knihy, notesy, dokumenty a ostatné nevyhnutnosti uložíte do skrinky s policou, ktorú môžete inštalovať do rôznych výšok a rozčleniť tak úložný priestor v súlade s vašimi momentálnymi potrebami. Vysúvacia zásuvka, opatrená systémom tichého a hlavne kvalitného zatvárania značky Hettich, je zase výborná pre uloženie różnych obľúbených drobnosti, ktoré potom máte vždy pri ruke. Keď všetky tieto vaše drobnosti a nevyhnutnosti schováte do úložných priestorov stola, môžete sa plne sústrediť na nerušenú prácu.

Pozor upozornenie: Výberom dreveného nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené naturálne procesy starnutia a skutočnosť, že svoje sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní dreveného nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom - nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré v dôsledku môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať navlhčenú, mäkkú, jemnú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie dreveného nábytku na slnkom exponovanom mieste a tiež v blízkosti vykurovacích zariadení.

 

Technické údaje

Šírka 130 cm
Výška 77 cm
Hĺbka 53 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré striebro
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 1 zásuvka
Počet dvierok 1 dvierka
Počet políc 1 polica
Hmotnosť 29 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenia výrobkov (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium