Drevenákrajina.sk

Belluno Elegante posteľ biela 140

Dostupnosť: stredné množstvo
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Jednotková cena: 499,00 € 499.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Posteľ Belluno Elegante 140 x 200 cm, biela, masív z borovice

Posteľ je vyrobená z dreva je to odolná fínska borovica, pevnosť a lesk si zachová počas dlhých rokov.

Väčšina nábytku je dodávaná v rozloženom stave spolu s príslušenstvom a stručným návodom na zostavenie. Sme schopní a ponúkame vám tiež službu montáže nábytku.

Detailná špecifikácia produktu

 Tento kus nabytku má doma asi naozaj každý. Berieme posteľ ako samozrejmosť. A zároveň v nej trávime tretinu života, reč je o posteli.

Niekoľkokrát v živote

Manželskú posteľ skutočne nevyberáme a nemeníme každý deň. Väčšinou len tak dvakrát alebo maximálne trikrát za život. Preto by sme mali jej výberu venovať skutočne dostatočnú pozornosť. Aké sú to parametre, ktorých by sme si mali všímať? Posteľ by mala byť vzdušná, dostatočne priestranná a zároveň pevná, kvalitná a stabilná. Manželská posteľ z nasej série Belluno Elegante tieto požiadavky spĺňa do bodky.

 Stabilne stojí na podstavci a dvoch nohách, upratovanie pod ňou sa vďaka tomu stane hračkou. Jednoducho pod ňou vysajete a vytrite celý prach a nečistoty. Pre dobrý spánok a hlavne zdravie je toto kritérium veľmi dôležité. Posteľ je robustná a pevná, zaručujeme. Spoje sú pevne uchytené a stabilne držia pohromade. Pri tom si posteľ ešte uchováva svoj romantický ráz.

V kľude si využite každý priestor

K posteli môžete prikúpiť taktiež úložný diel pod posteľ. Je ľahko vysúvací, opatrený plastovými kolieskami a nádherne zapadá do celého konceptu. Stáva sa preto ďalším neoceniteľným pomocníkom pri udržiavaní poriadku a schludnosti. Ľahko ho totiž celý vysuniete a rovnako jednoducho ho zase zasuniete späť. Vidíte tie perfektné možnosti? Vankúš a prikrývka sa môžu cez deň rýchlo schovať do bezpečia pojazdnej zásuvky a vy si konečne môžete zaobstarať ten vysnívaný moderný saténový prehoz.

 

 

Pozor upozornenie: Výberom dreveného nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené naturálne procesy starnutia a skutočnosť, že svoje sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní dreveného nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom - nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré v dôsledku môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať  navlhčenú, mäkkú, jemnú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie dreveného nábytku na slnkom exponovanom mieste a tiež v blízkosti vykurovacích zariadení.

Technické údaje

Farba Biela - RAL9010
Materiál Fínska borovica
Séria Belluno Elegante
Farebné krytie 85%
Šírka 141cm
Výška 95 cm
Dĺžka 214 cm

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenia výrobkov (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium