Drevenákrajina.sk

Belluno Elegante truhlica biela / orech

Dostupnosť: posledné kusy
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Jednotková cena: 385,00 € 385.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Truhlica Belluno Elegante, biela, masív z borovice

Truhlica je vyrobená z dreva je to odolná fínska borovica, pevnosť a lesk si zachová počas dlhých rokov.

Väčšina nábytku je dodávaná v rozloženom stave spolu s príslušenstvom a stručným návodom na zostavenie. Sme schopní a ponúkame vám tiež službu montáže nábytku.

Detailná špecifikácia produktu

Naše truhlica v tradičnom provensálskom štýle. Máloktorý iný kus provensálskeho nábytku tak charakteristický vystihuje podstatu vidieckeho života, ako práve táto truhlica z masívneho dreva.

Univerzálna, krásna a napriek tomu výnimočná

Ona je tým kusom nábytku, ktorý budete milovať pre jeho všestrannosť a univerzálnosť. Postavíte ju kamkoľvek a uložíte do nej určite úplne čokoľvek. Od lôžkovín, ktoré potrebujete cez deň niekam rýchlo a bezpečne schovať pred prachom, cez rodinné poklady a drobnosti, ktoré sa v hojnom počte nachádzajú snáď v každej domácnosti. Až po detské hračky a  príšerky, ktoré nachádzajú sa v ich izbičkách. Truhlica je tým bezpečným úložiskom pre všetko, čo má byť chránené pred prachom alebo zvedavými pohľadmi okolia.

Truhla bude tiež perfektne ladiť s ďalším nábytkom zo série Belluno Elegante. Môžete ju umiestniť do ktorejkoľvek miestnosti. Výbornú službu urobí v obývacej izbe, rovnako tak dobre poslúži v spálni alebo detskom izbičke. Truhla bola vyrobená z masívu fínskej borovice a je natretá bielou ekologickou farbou a hlavná doska je vyvedená v orechovom odtieni.

Posaďte sa

Nielen úložisko pre vaše obľúbené poklady s veľkorysým voľným priestorom. Truhlica je tiež miestom pre úplne pohodlné posedenie. Môžete na ňu umiestniť štýlové nadýchané farebné podsedáky a získate veľa novej plochy na sedenie. Perfektná príležitosť k občasnému leňošenie napríklad pod oknom z výhľadom do záhrady. Čo vy na to? K tomu šálku horúceho čaju, obľúbená knižka. Jednoducho romantika. Tá sa totiž k štýlu Provence neodmysliteľne hodí.

Pozor upozornenie: Výberom dreveného nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené naturálne procesy starnutia a skutočnosť, že svoje sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní dreveného nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom - nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré v dôsledku môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať  navlhčenú, mäkkú, jemnú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie dreveného nábytku na slnkom exponovanom mieste a tiež v blízkosti vykurovacích zariadení.

Technické údaje

Šírka 112cm
Výška 51cm
Hĺbka 45cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela - orech
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Hmotnosť 17 kg
Čas montáže 2 osoby 2 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenia výrobkov (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium