Drevenákrajina.sk

Biela skriňa, orech 2d Belluno Elegante

Dostupnosť: posledné kusy
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Jednotková cena: 859,00 € 859.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Biela šatníková skriňa 2d Belluno Elegante s hornou časťou v orechovej farbe

2-DVEROVÉ SKRIŇA Z PEVNÉHO DREVA

Ceníte si kvalitu, ekológiu a trvanlivosť? Potom biela skriňa Belluno Elegante splní vaše očakávania. Šatníková skriňa je vyrobená z najkvalitnejšieho borovicového dreva s dôrazom na najmenšie detaily, je to praktická dekorácia, ktorej dodatočné kúzlo dodáva stolová doska vo farbe orecha, dokonale ladiaca s aktuálnymi trendmi.

 

Drevo je ušľachtilý materiál, ktorý sa získava trvalo udržateľným obhospodarovaním lesov. Je nadčasový, odolný a odolný voči prechodu rokov. Pri správnej starostlivosti poteší vaše oči dlho.

LES VO VAŠOM DOMOVE

Drevený nábytok vnesie do vášho domova vôňu lesa. Krémová teplá biela ekologická vodná farba RAL 9010 dodáva borovicovému šatníku jedinečný charakter. Vonkajšia časť nábytku je pokrytá dvoma vrstvami farby, zatiaľ čo vnútro - jednou. Vďaka 85% pokrytiu sú letokruhy a uzly stále viditeľné. Drevo je navyše pokryté voskom, ktorý mu dodáva úžasnú prírodnú povrchovú úpravu.

PROVANCE

Biela skriňa Belluno je ideálnou voľbou do spálne. Dekoratívny veniec, vertikálne a horizontálne frézovanie, ktorý dodáva šatníku nadčasový provensálsky štýl, dodáva ráz. Provensálsky štýl pripomína pohodlný gauč, teplú prikrývku a zrejúcu levanduľu. Je dôležité zdôrazniť teplo a pohodlie, k čomu vám určite pomôže naša kolekcia Belluno Elegante.

 

Priestranný drevený šatník pomôže udržať náš šatník v dokonalom poriadku.

 

Rukoväte starej zlatej farby dokonale ladia s farbou horného okraja a zdôrazňujú charakter a štýl nábytku. Produkt je k dispozícii aj v inom farebnom prevedení, ako biela skriňa a biela skriňa s dubovým vencom. Kolekcia Belluno Elegante obsahuje aj 3-dverové skrine a dokonca 4-dverové skrine so zrkadlom.

 

MONTÁŽ A POUŽITIE

Drevená skriňa dorazí na vašu adresu v prvkoch na samostatnú montáž. Súčasťou balenia je jasný montážny návod a všetko potrebné príslušenstvo. Po zostavení nábytku nezabudnite preň nájsť vhodné miesto. Drevený nábytok sa samozrejme nesmie umiestňovať v blízkosti vykurovacích zariadení, pretože na jeho povrchu môžu vzniknúť praskliny. Prach by sa mal pravidelne utierať mäkkou vlhkou handričkou - najlepšie z mikrovlákna alebo iného jemného materiálu. Drevená skriňa by nemala byť vystavená priamemu slnečnému žiareniu. Zadná časť šatníka je z praktických dôvodov vyrobená z HDF dosky.

 

 

Technické údaje

Šírka 107,5cm
Výška 190cm
Hĺbka 64,5cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela - orech
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré zlato
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenia výrobkov (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium