Drevenákrajina.sk

Bielizník, borovica, farba biela - medová borovica, séria Toskania

Dostupnosť: Veľké množstvo
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 625,00 € 625.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Drevený bielizník z masívu borovice Toskania

Drevený bielizník Toscania je vyrobený z kvalitného borovicového dreva, ktoré bolo natreté bielou vodou riediteľnou farbou. Pod vrstvou farby zostáva viditeľná prirodzená štruktúra dreva, vzor letokruhov a sukov. Prvky vo farbe prírodného dreva (horná hrana) dodávajú tomuto výrobku charakteristický vzhľad, ktorý zodpovedá najnovším trendom. Vďaka osobitému vzhľadu, ktorý poskytuje kombinácia dvoch rôznych farieb, bude Váš interiér vyzerať moderne a originálne.

Drevený bielizník na spodné prádlo bol starostlivo dokončený, o čom svedčia klasické lišty a ozdobné staré úchyty. Každý chce mať svoju spodnú bielizeň na čistom a elegantnom mieste. Drevený bielizník na spodnú bielizeň je práve taký. Dokonale zapadne do každého interiéru a vďaka modernej farebnej kombinácii bude nepochybne vynikať medzi ostatnými kusmi nábytku. Je to dizajnová kombinácia, ktorá Vám umožní vychutnať si biely nábytok a prírodnú štruktúru stolovej dosky. Do skrine na bielizeň sa zmestí viac ako len spodná bielizeň. Do hornej časti môžete ľahko uložiť uteráky, oblečenie a iné potrebné veci.

PRÍRODNÉ BOROVICOVÉ DREVO - tento bielizník na spodnú bielizeň je vyrobený z kvalitnej fínskej borovice.

PRIESTORNÉ POLICE - vo vnútri šatníkového bielizníku Toskania sa nachádzajú priestranné police, ktoré sú ideálne nielen na ukladanie oblečenia.

RUKOVÄTE - detail, ktorý dodáva nábytku jedinečný, klasický vzhľad. Bielizník na spodnú bielizeň Toskania má starožitné zlaté rukoväte.

ZÁSUVKY - praktické a priestranné zásuvky sú nevyhnutné v každej spálni.

PODSTAVEC - podstavec bielizníku tvorí masívny sokel, ktorý dodáva nábytku pevnosť a eleganciu.

Dizajn komody vo farebnom odtieni biela - medová borovice

Hľadáte praktický spôsob, ako si zariadiť spálňu alebo inú miestnosť? Bielizník je nielen kus nábytku, ktorý zaručuje funkčnosť, ale aj úspech pri zariaďovaní atmosférického interiéru. Kombinuje výhody šatníkovej skrine a borovicovej komody uzavretej v malom, ale priestrannom nábytku. Všetky prvky bielizníku okrem zadnej časti (MDF doska) sú vyrobené z masívneho dreva.

Starostlivosť o bielizník z borovicového dreva

Drevený bielizník sa dodáva v baleniach s návodmi a príslušenstvom na samostatnú montáž. Kruhy a uzly môžu byť viditeľnejšie. Nábytok z borovicového dreva podlieha prirodzenému starnutiu. Pri čistení dreveného nábytku je potrebné dbať na to, aby ste nepoužívali hrubé handričky alebo kuchynské čistiace prostriedky, pretože môžu spôsobiť poškodenie alebo zmenu farby povrchu. Neodporúča sa vystavovať nábytok priamemu UV žiareniu ani ho umiestňovať do blízkosti vykurovacích zariadení.

Technické údaje

Šírka 130 cm
Výška 142 cm
Hĺbka 50 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Toskania
Farba Biela - medová borovica
Farebný odtieň RAL 9003
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré zlato
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 2 zásuvky
Počet dvierok 2 dvierka
Počet políc 2 police
Hmotnosť 51 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium