Drevenákrajina.sk

Komoda 3.3, borovica, farba prírodná borovica, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: Stredné množstvo
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 555,00 € 555.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Drevená komoda 3.3 z masívu borovice Belluno Elegante

Komoda z masívneho dreva 3.3 vo farbe prírodného dreva borovice je priestranný, praktický a elegantný kus nábytku. Je vyrobená výlučne z masívneho borovicového dreva, ktoré zaručuje trvanlivosť a stabilitu pravého dreveného nábytku. Komoda je vybavená tromi zásuvkami a jednou skrinkou pod každou zásuvkou. Zásuvky sú podopreté na bežcoch, takže sa pohodlne vysúvajú. Rovnako ako skrinky sú vybavené rukoväťami. Na výber sú dve farby rukoväte:

  • čierna, matná - ideálna pre provensálsky, rustikálny a retro štýl.
  • zlaté, lesklé, ideálne pre glamour alebo klasický štýl.

Prírodné drevo bolo morené. Tým sa ešte viac zvýraznil jeho pôvab, ktorý vytvára autentické usporiadanie sukov a letokruhov dreva. Nábytok bol potom chránený ekologickým lakom.

Drevená komoda do obývačky, jedálne alebo spálne

Komoda 3.3 Belluno Elegante je vďaka svojmu vzhľadu a funkčnosti neuveriteľne univerzálna. Optimálna hĺbka a šírka umožňujú pohodlné uloženie rôznych typov predmetov - riadu, keramiky, skla, textílií, ako je oblečenie, uteráky alebo posteľná bielizeň. Drevená komoda Belluno Elegante je ideálna do spálne ako skriňa na bielizeň. Drevený nábytok do obývacej izby s jedálenským kútom Vám pomôže udržať túto často používanú miestnosť čistú. Prírodné borovicové drevo má elektrostatické vlastnosti, vďaka ktorým sa na jeho povrchu oveľa ťažšie usadzujú prachové častice. Nábytok z borovicového dreva má pozitívny vplyv na vlhkosť, čo je dobré pre zdravie celej rodiny.

Drevený borovicový nábytok do jedálne

Vo veľkých domoch a bytoch je pre jedáleň zvyčajne vyhradená samostatná miestnosť. Jedáleň je zvyčajne vybavená veľkým dreveným stolom a zariadená v pôvabnom rustikálnom štýle. Ak sa takýmto interiérom inšpirujete, drevená komoda Belluno Elegante sa do Vášho interiéru dokonale hodí. Jeho dizajn obsahuje prvky typické pre túto estetiku:

  • frézovanie na čelách dverí a zásuviek,
  • spôsob povrchovej úpravy rámov nábytku (podstavec a vrchná časť),
  • okrúhle rukoväte.

Správna starostlivosť o drevený nábytok

Vďaka použitiu prírodných materiálov podliehajú drevené komody prirodzenému procesu starnutia a ich letokruhy a suky sa časom stávajú viditeľnejšími. Ide o prirodzený proces starnutia dreva. Pri údržbe dreveného nábytku by ste nemali používať hrubé handričky alebo kuchynské čistiace prostriedky, pretože môžu spôsobiť poškodenie alebo zmenu farby povrchu. Najlepšie je použiť vlhkú mäkkú handričku. Neodporúča sa vystavovať nábytok priamemu UV žiareniu ani ho umiestňovať do blízkosti vykurovacích zariadení. Nábytok sa dodáva v baleniach s návodom a príslušenstvom na samostatnú montáž.

Technické údaje

Šírka 130 cm
Výška 85 cm
Hĺbka 45 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Prírodná borovica
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Čierna
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 3 zásuvky
Počet dvierok 3 dvierka
Počet políc 3 police
Hmotnosť 38 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium