Drevenákrajina.sk

Komoda 3D sklo, borovica, farba biela, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: Posledné kusy
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 515,00 € 515.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Drevená komoda 3D z masívu borovice Belluno Elegante

Máte vycibrený vkus a radi sa obklopujete predmetmi najvyššej kvality? Predstavte si, že vojdete do svojej obývačky. Na drevenej komode zapálite sviečku. Jemne priložíte prsty k zásuvke a pod prstami jasne ucítite jemnú štruktúru dreva. Zoberiete si chladnú saténovo lesklú rukoväť starožitnej striebornej farbe. Vyberiete svoju obľúbenú knihu, plynulým pohybom zatvoríte zásuvku a necháte sa unášať jedinečnou vôňou surového dreva. O chvíľu neskôr sa usadíte do kresla a ponoríte sa do čítania.

Trojdverová komoda je najlepšou voľbou do obývačky

Trojdverová komoda Belluno Elegante z fínskej borovice je zárukou najvyššej kvality. Na zabezpečenie maximálneho pohodlia pri používaní je komoda vybavená zásuvkovými jazdcami Quadro so systémom tichého zatvárania. Trojdverová komoda Belluno Elegante z borovicového dreva je natretá vodou riediteľnou farbou v teplej bielej farbe RAL 9010. Vybielený stred nábytku pôsobí sviežim a prirodzeným dojmom a nabáda k udržiavaniu poriadku a čistoty. Na zachovanie stability a pevnosti nábytku sa použila pevná doska s hrúbkou 5 cm.

DREVENÁ DOSKA - krásna drevená doska je vyrobená z kvalitnej fínskej borovice, ktorá je odolná voči poškodeniu, takže si bielu komodu môžete užívať dlhšie.

DEKORATÍVNA DOLNÁ LIŠTA - biela dolná lišta má v sérií Belluno Elegante dekoratívnu funkciu a vytvára pôvabnú komodu do obývačky.

FRÉZOVANIE - provensálska komoda sa musí vyznačovať ozdobným frézovaním. Čelá dvierok a zásuviek sú zdobené početnými rezbami.

Pevná, ale ľahká komoda do obývačky

Vďaka starostlivej povrchovej úprave pôsobí nábytok elegantne a veľmi ľahko. Drevená komoda má dve zásuvky a tri priestranné skrinky, do ktorých môžete uložiť veľa vecí, od dokumentov až po ozdoby. Je veľmi estetická a odkazuje na klasický, nadčasový štýl. Drevené žalúzie umiestnené na sklenených dverách sú zaujímavou ozdobou nábytku a celok dopĺňajú rukoväte vo farbe starého striebra. Spodný podstavec dodáva drevenému nábytku jemnú ľahkosť.

Použitie prírodného dreva z fínskej borovice a ekologických farieb na vodnej báze je v súlade s aktuálne populárnym zdravým životným štýlom. Ak sa rozhodnete pre prírodné produkty, môžete si byť istí, že sa obklopíte tými najkvalitnejšími predmetmi, ktoré pre Vás pripravila sama príroda. Správne spracovaný a moderný drevený nábytok zo série Belluno Elegante splní očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Starostlivosť o nábytok z prírodného dreva

Drevený nábytok podlieha prirodzenému procesu starnutia. Zrno a uzly sú časom viditeľnejšie. Je to prirodzený jav. Pri údržbe dreveného nábytku by sa nemali používať hrubé handričky a kuchynské čistiace prostriedky - môžu spôsobiť poškodenie alebo zmenu farby povrchu. Najlepšie je použiť vlhkú mäkkú handričku. Neodporúča sa vystavovať nábytok priamemu UV žiareniu ani ho umiestňovať do blízkosti vykurovacích zariadení.

Nábytok je natretý ekologickou vodou riediteľnou farbou s 85 % krycou schopnosťou, ktorá je fixovaná UV žiarením. Vo vnútri sú obielené jedným náterom. Náš nábytok sa dodáva v baleniach s návodom a príslušenstvom na samostatnú montáž.

Technické údaje

Šírka 130 cm
Výška 85 cm
Hĺbka 45 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré striebro
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 2 zásuvky
Počet dvierok 3 dvierka
Počet políc 3 police
Hmotnosť 36 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium