Drevenákrajina.sk

Komoda 4D sklo, borovica, farba biela - dub, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: posledné kusy
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Jednotková cena: 649,00 € 649.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Drevená komoda 4D z masívu borovice Belluno Elegante

Pohodlne sa usaďte na pohovke, vzduchom sa šíri jemná vôňa parfumu, ktorá sa mieša s vôňou horúcej kávy vo Vašej ruke. Z reproduktorov sa ticho šíri tichá hudba. Teraz si môžete splniť svoje sny o elegantnej obývačke. A kde začať? So štýlovou bielou drevenou komodou v provensálskom štýle.

DREVENÝ TOP - borovicový top komody Belluno Elegante je vyrobený z masívneho dreva a má ľahký nádych provensálskeho štýlu.

TICHÉ ZATVÁRANIE - komoda Belluno Elegante z bieleho borovicového dreva má zásuvky s tichým zatváraním Hettich.

ČELO - čela zásuviek sú zdobené rámom, ktorý vytvára dojem zapustených zásuviek.

ZÁSUVKY - zásuvky sú vybavené jedným z najlepších výsuvných systémov SoftClose na trhu.

DEKORATÍVNY PODSTAVEC - krásny spodný podstavec v tvare jemnej vlny.

Belluno Elegante 4 dverová komoda, ktorá sa hodí všade

Štvordverová komoda Belluno Elegante je produkt z najvyššej rady nábytku z borovicového dreva. Je vyrobený z fínskeho borovicového dreva, ktoré zaručuje dlhoročné používanie a vysokú odolnosť. Fínska borovica rastie v drsných podmienkach, preto je jej drevo také pevné. Štvordverová komoda bola natretá ekologickými farbami v teplom odtieni bielej a dubovej farby. Takáto kombinácia nie je len estetická. Ekologické farby umožňujú drevu dýchať.

Drevená komoda Belluno Elegante má veľmi symetrickú štruktúru. Má 2 zásuvky, 2 skrinky pod jednoduchými masívnymi krídlami a skrinku za sklenenými dverami. Každá skrinka je vo vnútri rozdelená jednou policou. Toto usporiadanie je nielen praktické, ale aj príjemné na pohľad. Zásuvky sa pohybujú na guličkových ložiskách Quadro, ktoré zabezpečujú, že zásuvky nebúchajú, ale pracujú veľmi ticho a hladko. Dubová doska má hrúbku až 5 cm.

Štvordverová komoda z masívneho dreva v prevedení biela - dub je zdobená frézovaním, ktoré je charakteristické pre celú kolekciu Belluno Elegante. Dodáva komode romantický charakter. Presklené dvere sú vybavené šachovnicami, ktoré sú doplnkovou ozdobou. Zaujímavým akcentom sú aj malé rukoväte v staro zlatej farbe. Vďaka spodnému podstavcu drevená komoda nepôsobí ťažko, ale jemne a ľahko.

Udržujte si Váš nábytok z prírodného dreva stále krásny

Pri výbere nábytku z bielej borovice je dôležité zohľadniť prirodzený proces starnutia a skutočnosť, že letokruhy a suky sa časom stávajú viditeľnejšími. Pri údržbe borovicového nábytku treba dbať na to, aby sa na tento účel nepoužívali drsné handričky a kuchynské čistiace prostriedky, ktoré môžu spôsobiť poškodenie alebo zmenu farby povrchu. Najlepšie je použiť vlhkú mäkkú handričku. Neodporúča sa tiež vystavovať nábytok priamemu slnečnému žiareniu alebo ho umiestňovať v blízkosti spotrebičov, ktoré vyžarujú teplo. Drevený nábytok sa dodáva v baleniach s návodom a príslušenstvom na samostatnú montáž.

Technické údaje

Šírka 167 cm
Výška 85 cm
Hĺbka 45 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela - dub
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré zlato
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 2 zásuvky
Počet dvierok 4 dvierka
Počet políc 3 police
Hmotnosť 44 kg
Čas montáže 2 osoby 3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenia výrobkov (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium