Drevenákrajina.sk

Komoda 5 zásuviek, borovica, farba biela, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: Posledné kusy
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 505,00 € 505.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Drevená komoda s 5 zásuvkami z masívu borovice Belluno Elegante

Ráno vstanete, otvoríte komodu a niekoľko minút sa snažíte nájsť tie správne ponožky. Potom rýchlo zatvoríte zásuvku, omylom ju zabuchnete a zobudíte všetkých v dome. Ak takto vyzerajú Vaše rána, máme pre Vás riešenie. Komoda je vybavená 5 zásuvkami, ktoré uľahčujú udržiavanie poriadku, a systém tichého zatvárania zaručuje, že už nikdy nebudete počuť nepríjemné búchanie.

DREVENÁ DOSKA - vrchná doska komody s 5 zásuvkami z masívneho bieleho borovicového dreva je vyrobená z kvalitnej fínskej borovice odolnej voči poškodeniu.

TICHÉ ZATVÁRANIE - pre jednoduché používanie sme zaviedli zásuvky Hettich, ktoré zabezpečujú tiché a jednoduché používanie praktickej komody.

OZDOBNÁ LIŠTA - jemne zakrivená drevená lišta dodáva bielej komode nezvyčajný efekt.

FRÉZOVANIE - komoda s vkusným frézovaním v kombinácii so striebornými úchytkami sa dokonale hodí do moderných interiérov.

Mimoriadne funkčná a sofistikovaná komoda do obývačky a spálne

Komoda Belluno Elegante z bieleho borovicového dreva s piatimi zásuvkami je skvelou voľbou. Nielen pre svoju výnimočnú krásu, ale aj preto, že tento kus nábytku sa vyznačuje vysokou funkčnosťou a kapacitou. Chcete mať istotu, že do komody uložíte dostatok vecí? Ak áno, neváhajte a vyberte si drevenú komodu Belluno Elegante s 5 zásuvkami ešte dnes.

Optimálny počet zásuviek, ktoré sú vybavené kovovými guličkovými ložiskovými bežcami Quadro - tichým systémom zatvárania, zaručuje spokojnosť na najvyššej úrovni. Vďaka tomuto systému sa už nemusíte obávať, že sa zásuvky zabuchnú, a ich otváranie a zatváranie bude úplným potešením.

Drevená komoda má teplý odtieň bielej farby. Vnútorné časti drevenej komody sú bielené a stred zásuviek má prirodzenú fínsku borovicovú farbu. Použitie týchto riešení je v súlade s najnovšími kánonmi interiérového dizajnu.

Biela komoda z masívneho dreva je vybavená piatimi zásuvkami a ôsmimi krásnymi úchytkami v striebornej farbe. Vďaka štylizovanej základni v spodnej časti drevenej komody pôsobí truhlica ľahko a rafinovane, ale nestráca nič zo svojej stability. Jemné detaily dodávajú komode elegantný a exkluzívny vzhľad.

Komoda Belluno Elegante s 5 zásuvkami je vyrobená z fínskej borovice a nádherne dopĺňa ostatný nábytok z exkluzívnej série Belluno Elegante.

Ako chrániť nábytok z prírodného dreva

Vďaka použitiu prírodných materiálov podlieha komoda prirodzenému procesu starnutia a letokruhy a suky sa časom stávajú viditeľnejšími. Nábytok je natretý ekologickou vodou riediteľnou farbou s 85 % krycou schopnosťou, ktorá je fixovaná UV svetlom. Vo vnútri sú obielené jedným náterom. Pri údržbe dreveného nábytku treba dbať na to, aby ste nepoužívali hrubé handričky a kuchynské čistiace prostriedky, pretože môžu spôsobiť poškodenie alebo zmenu farby povrchu. Najlepšie je použiť vlhkú mäkkú handričku. Neodporúča sa vystavovať nábytok priamemu UV žiareniu ani ho umiestňovať do blízkosti vykurovacích zariadení. Biely nábytok sa dodáva v baleniach s návodom a príslušenstvom na samostatnú montáž.

Technické údaje

Šírka 112 cm
Výška 88 cm
Hĺbka 45 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré striebro
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 5 zásuviek
Hmotnosť 37 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium