Drevenákrajina.sk

Konferenčný stolík, borovica, farba biela - orech, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: Posledné kusy
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 289,00 € 289.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Drevený konferenčný stolík z masívu borovice Belluno Elegante

Všetci potrebujeme chvíľu pokoja. Niekedy je to lenivé sobotné ráno, keď sa zobudíte a sedíte v obývačke so šálkou voňavej kávy, než sa pustíte do svojich každodenných povinností. Inokedy je to popoludnie, keď prídete domov po dlhom dni a snívate o tom, že si zoberiete svoju obľúbenú knihu zo stolíka a budete si pri čítaní odpočívať. V oboch týchto prípadoch bude ideálny konferenčný stolík zo série Belluno Elegante!

KOVOVÁ RUKOVÄŤ - odolná a elegantná, to sú len niektoré z výhod kovových rukovätí v starožitnom zlatom prevedení, ktoré sú použité na konferenčnom stolíku Belluno Elegante.

PRÍRODNÉ DREVO - život v harmónii s prírodou je teraz veľmi "trendy". Aj my sa hlásime k tomuto trendu a náš drevený nábytok je vyrobený z prírodného masívneho borovicového dreva.

VEĽKÁ ZÁSUVKA - keď si sadnete na pohodlnú pohovku v obývačke, inštinktívne hľadáte miesto na diaľkové ovládanie alebo noviny. Riešením tohto problému môže byť elegantný a funkčný drevený konferenčný stolík.

STABILNÉ NOHY - nohy konferenčného stolíka musia byť pevné a odolné, preto sme vybrali fínske borovicové drevo.

Borovicový konferenčný stolík Belluno Elegante biela - orech

Náš konferenčný stolík zo série Belluno Elegante je vyrobený z najkvalitnejšieho fínskeho borovicového dreva. Vyznačuje sa výnimočnou odolnosťou, vďaka ktorej sa budete môcť dlho tešiť z vlastností tohoto konferenčného stolíka Belluno Elegante. Drevo je natreté teplým bielym odtieňom, zatiaľ čo vrchná doska má tmavú orechovú farbu. Vďaka tejto kombinácii je konferenčný stolík originálny a ľahko sa udržiava v čistote. Použité farby sú navyše ekologické a umožňujú drevu dýchať.

Konferenčný stolík z bielej borovice je veľmi funkčný. Má nielen širokú (122 x 71 cm) a hrubú (2,4 cm) dosku v elegantnej tmavej orechovej farbe, ale aj priestrannú zásuvku, do ktorej môžete uložiť napríklad obrus na špeciálne príležitosti, papierové obrúsky alebo zbierku obľúbených novín. Zásuvka je vybavená guličkovými ložiskovým pojazdom Quadro. Tieto sú známe ako tichý zatvárací systém. To znamená, že sa už nemusíte obávať, že sa zásuvka zabuchne. Bežce sú odolné a majú veľmi tichý chod.

Pevný a funkčný konferenčný stolík do obývačky

Výhodou konferenčného stolíka Belluno Elegante v kombinácii biela - orech je jeho zaujímavý tvar. Okrem výraznej dekoratívnej hornej časti má zásuvku s frézovanými výrezmi charakteristickými pre sériu Belluno Elegante a okrúhlu subtílnu rukoväť. Zaujímavé sú aj nohy stola; napriek zúženiu v spodnej časti si drevený kus nábytku zachováva stabilitu a získava na ľahkosti. Konferenčný stolík Belluno Elegante z borovicového dreva v bielej farbe a tmavom orechovom dreve sa hodí k ostatným kusom nábytku zo série Belluno Elegante. Ako zaujímavý doplnok sa dá kombinovať aj s úplne inými sériami nábytku.

Údržba nábytku z masívneho dreva

Pri výbere nábytku z borovicového dreva je dôležité mať na pamäti, že tento materiál podlieha prirodzeným procesom starnutia. To znamená, že letokruhy a suky v dreve na povrchu nábytku budú časom viditeľnejšie. Pri údržbe dreveného nábytku nepoužívajte hrubé utierky ani kuchynské čistiace prostriedky. Ich používanie môže spôsobiť poškodenie povrchu nábytku. Najlepšie je použiť vlhkú mäkkú handričku. Neodporúča sa vystavovať nábytok priamemu UV žiareniu ani ho umiestňovať do blízkosti zariadení vytvárajúcich teplo. Nábytok sa dodáva v baleniach s návodom a príslušenstvom na samostatnú montáž.

Technické údaje

Šírka 71 cm
Výška 48 cm
Dĺžka 122 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela - orech
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré zlato
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 1 zásuvka
Hmotnosť 25 kg
Čas montáže 2 osoby 1-2 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium