Drevenákrajina.sk

Konferenčný stolík malý, borovica, farba biela - dub, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: Stredné množstvo
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 229,00 € 229.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Drevený malý konferenčný stolík z masívu borovice Belluno Elegante

Zariaďujete malý byt? Snívate o útulnej obývačke, v ktorej môžete pri káve hostiť svojich priateľov? Chcete, aby to bol priestor, v ktorom sa cítite dobre a kde radi trávite svoj voľný čas? Bojíte sa, že Váš vysnívaný kávový kútik zaberie príliš veľa miesta, ktoré je v malom byte tak cenné? Ideálnym riešením pre Vás je malý provensálsky konferenčný stolík zo série Belluno Elegante.

FREZOVANÝ TOP - borovicový top s jemným frézovaním je charakteristickým znakom série Belluno Elegante. Dokonale zvýrazňuje provensálsky štýl konferenčného stolíka.

ZOSILŇUJÚCA TYČ - tyč, ktorá sa nachádza tesne pod povrchom stolovej dosky, je prvkom, ktorý posilňuje celú konštrukciu stola. Tvorí tiež jemný prechod medzi hornou časťou a prázdnym priestorom nad drevenou policou.

POHODLNÁ POLIČKA - pojme Vaše obľúbené predmety, ktoré Vás denne sprevádzajú obývacou izbou, ako sú knihy, časopisy alebo tablety. Konferenčný stolík je vyrobený z fínskeho borovicového dreva, ktoré zaručuje dlhú životnosť.

PEVNÉ A STABILNÉ NOHY - stabilné nohy stolíka sú spojené drevenou policou. Rovnako ako ostatný nábytok sú vyrobené z borovice. Poskytujú stabilnú oporu hornej časti a sú krásnym zakončením celého nábytku.

Provensálsky konferenčný stolík ideálny do obývačky

Malý konferenčný stolík Belluno Elegante z masívneho dreva bol vytvorený tak, aby Vám umožnil vytvoriť pohodlný a praktický priestor na odpočinok aj v tej najmenšej obývačke. Masívna vrchná doska vo farbe duba s hrúbkou 2,4 cm je závanom modernosti. Dokonale sa hodí k nesmrteľnej teplej bielej farbe (RAL 9010). Polička pod hornou časťou zvyšuje stabilitu nábytku. Poskytuje tiež nenápadný úložný priestor na predmety, ktoré chcete mať po ruke. Hrubé drevené nohy, ktoré sa v spodnej časti zužujú, dodávajú nábytku ľahkosť a odkazujú na nábytok zo série Belluno Elegante. Konferenčný stolík z borovicového dreva určite očarí Vašich hostí. Vďaka použitiu ekologickej farby na vodnej báze s 85 % krycou schopnosťou je štruktúra dreva viditeľná.

Ako sa správne starať o drevený nábytok

Pri kúpe dreveného nábytku si môžete byť istí, že získavate jedinečný kus. Vyžaduje si však osobitnú starostlivosť. Na starostlivosť o drevený nábytok by ste nemali používať čistiace prostriedky ani drsné handričky. Drevo vzhľadom na svoju prirodzenú štruktúru starne a suky a letokruhy sa časom stávajú viditeľnejšími. Ak chcete tento proces oddialiť, nevystavujte drevený nábytok priamemu UV žiareniu ani ho neumiestňujte do blízkosti zdrojov tepla, ako je radiátor, ohrievač alebo ventilátor.

Technické údaje

Šírka 70 cm
Výška 48 cm
Dĺžka 70 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela - dub
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Počet políc 1 polica
Hmotnosť 21 kg
Čas montáže 2 osoby 1-2 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium