Drevenákrajina.sk

Konferenčný stolík malý, borovica, farba prírodná borovica, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: Na objednávku
Jednotková cena: 229,00 € 229.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Drevený malý konferenčný stolík z masívu borovice Belluno Elegante

Praktický drevený konferenčný stolík je nepostrádateľným relaxačným prvkom v obývacej izbe. Je to malý, nízky kus nábytku, na ktorý si môžete pohodlne odložiť diaľkový ovládač, knihu alebo šálku čaju alebo kávy. Malý konferenčný stolík zo série nábytku Belluno Elegante má optimálnu výšku a šírku hornej dosky, ktorá to umožňuje. Tento drevený konferenčný stolík optimálnych rozmerov zaberá veľmi málo miesta a určite Vám uľahčí život a organizáciu v obývačke.

Masívne borovicové drevo a štruktúra materiálu

Drevený konferenčný stolík je celý vyrobený z masívneho borovicového dreva. Štruktúra tohto materiálu dodáva nábytku stabilitu a zaručuje pevnosť masívnej konštrukcie. Konferenčný stolík je vybavený širokou spodnou policou rovnakej veľkosti ako horná doska stolíka. Je to ideálne miesto na odloženie diaľkového ovládača, audio a video zariadení, stohu novín, kníh, ktoré čítajú viacerí členovia domácnosti, alebo detských drobností. Udrží neporiadok pod kontrolou a zabezpečí, že obývacia izba bude vyzerať čisto a upratane, takže stále zostane reprezentatívnou miestnosťou Vášho domova. Nezabudnite tiež, že obývacia izba zariadená dreveným nábytkom vždy získa na elegancii.

Drevený konferenčný stolík vo farbe prírodnej borovice

Drevený konferenčný stolík Belluno Elegante bol morený, aby sa zachovala ušľachtilá štruktúra dreva. Povrch nábytku je ozdobený prírodnými vzormi a uzlami. Doska stolíka je zdobená jednoduchým frézovaním. Nohy nábytku sú pevné a silné, ale vďaka jemným krivkám pôsobia ľahko.

Vzhľad a pocit z dreva pôsobí uvoľňujúco a evokuje blízkosť prírody. Zároveň je to najzdravší materiál na výrobu nábytku pre Vás a Vašu rodinu. Vďaka svojim jedinečným vlastnostiam borovicové drevo zlepšuje vlhkosť vzduchu, je bezpečné pre alergikov a nepriťahuje prach.

Všestranný dizajn konferenčného stolíka

Drevený konferenčný stolík Belluno Elegante sa vyznačuje univerzálnym dizajnom. Mäkké a neutrálne borovicové drevo vo farebnom odtieni prírodnej borovice vytvára nadčasové pozadie pre dekorácie v rôznych štýloch. Či už chcete svoj byt alebo dom zariadiť v modernom alebo klasickom štýle, škandinávskom alebo útulnejšom, konferenčný stolík z prírodného borovicového dreva sa hodí ku každému zariadeniu.

Technické údaje

Šírka 70 cm
Výška 48 cm
Dĺžka 70 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Prírodná borovica
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Počet políc 1 polica
Hmotnosť 21 kg
Čas montáže 2 osoby 1-2 hod.
Záruka 24 mesiacov

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium