Drevenákrajina.sk

Kryt na bok postele, borovica, farba biela, séria Belluno Elegante, rozmer 24 x 200 cm

Dostupnosť: Stredné množstvo
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 89,00 € 89.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Drevený bočný kryt na posteľ z masívu borovice Belluno Elegante 24 x 200 cm

Zariaďujete si spálňu sériou Belluno Elegante? Chcete, aby hlavným prvkom bola posteľ z bielej borovice s frézovaným čelom? Ale neviete, ako využiť prázdny priestor pod posteľou? Existuje niekoľko možností - prvou je objednať si posteľ s praktickou a elegantnou zásuvkou. Alebo sa môžete zaobísť bez zásuvky a využiť prázdny priestor nízkymi tkanými košíkmi. Ak sa Vám žiadna z týchto možností nezdá vhodná, máme pre Vás tretie riešenie, drevený kryt na bok postele Belluno Elegante.

Perfektne sa hodí - drevený bočný kryt na posteľ má šírku 200 cm a výšku 24 cm. Jeho hrúbka je 1,8 cm. Bol navrhnutý tak, aby sa dokonale hodil k akejkoľvek posteli zo série Belluno Elegante.

Jednoduchý dizajn - čelo postele, ako aj celý korpus nábytku sú natreté ekologickou vodou riediteľnou farbou v teplom bielom odtieni. Jeho úlohou je jemne dopĺňať celok, preto na rozdiel od čela nie je zdobený frézovaním. Vyznačuje sa jednoduchým, nenápadným dizajnom.

Drevený bočný kryt na posteľ Belluno Elegante v provensálskom štýle

Aby sa zabezpečila najvyššia kvalita výrobku, bol bočný kryt postele, rovnako ako celá posteľ Belluno Elegante, vyrobený z masívneho fínskeho borovicového dreva. Ušľachtilý a odolný materiál dodáva celej posteli jedinečný charakter. Okrem toho drevený nábytok umožňuje šíriť v spálni upokojujúcu vôňu prírodného dreva. Drevená posteľ s bočným krytom dokonale poslúži ako základ spálne v provensálskom štýle. Jemné vlysy a teplý odtieň bielej vyzerajú skvele na kontrastných a pastelových stenách.

Prírodný materiál zo zodpovedného pestovania

Ochrana prírodného prostredia je v súčasnosti mimoriadne dôležitou témou. Preto je dôležité zdôrazniť, že nábytok zo série Belluno Elegante je vyrobený z dreva pochádzajúceho z racionálneho a udržateľného pestovania. Okrem toho je drevený nábytok natretý ekologickou vodou riediteľnou farbou, ktorá mu umožňuje dýchať. Výberom dreveného nábytku Belluno Elegante si tak môžete byť istý, že nepoškodzujete životné prostredie.

Technické údaje

Šírka 200cm
Výška 24cm
Hĺbka 1,8cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Hmotnosť 5 kg
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium