Drevenákrajina.sk

Marone biela vosková knižnica

Dostupnosť: stredné množstvo
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Jednotková cena: 605,00 € 605.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Rustikálna, borovicová knižnica Marone do pracovne, kancelárie a obývacej izby.

Knižnica je vyrobená z masívneho borovicového dreva. Vďaka pútavým odtieňom a vzorom je kúsok nábytku útulnejší a hrejivý do vášho interiéru. Vlastnosťou, ktorá odlišuje bielu drevenú knižnicu od nábytku dostupného na trhu, je rustikálny dizajn, najmä zdobenie  na dverách nábytku. Funkčné police knižnice, ktoré sú umiestnené v hornej časti, sú dokonalým miestom pre knihy, dokumenty, hračky pre deti. Na druhej strane do políc za dverami sa zmestia veci, ktoré by ste nechceli vystaviť. Ďalšou výhodou je možnosť nastavenia políc v hornej časti drevenej police.

Knižnica z bieleho borovicového dreva

Drevená knižnica bude ako stvorená do pracovne, jedálne, obývacej izby alebo detskej izby. Poznávacím znakom drevenej police sú určite kresby drevených krúžkov a uzlov. Telo je pokryté bielym voskom so 75% pokrytím. Vďaka tomu je dobre viditeľná štruktúra dreva a jemná vôňa dreva zaručuje prírodný pôvod materiálu. Knižnica je zakončená masívnou borovicovou doskou vo farbe prírodného dreva. Bol pokrytý farbou na báze vody. Drevený gombík je tiež v tomto odtieni, ktorý dokonale ladí s bielou farbou tela. Charakteristickým znakom a charakteristickým znakom kolekcie Marone sú ozdoby zdobiace dvere skrinky. Na druhej strane jemné vykrajovače, ktoré zdobia hornú a bočnú časť stojana, dodávajú jemnosť a šarm. Biely odtieň drevenej knižnice priestor opticky rozjasní a zväčší. Rozmery dreveného nábytku sú 78,5 cm široké, 200 cm vysoké a 42 hlboké.

Starostlivosť o nábytok z prírodného dreva

Knižnica z borovice Marone je kus nábytku, ktorý vás bude baviť ešte dlho. Je však potrebné venovať náležitú pozornosť. Drevený nábytok očistite mäkkou handričkou. Vzdajte sa chemických prípravkov, môžu poškodiť štruktúru nábytku. Položte knižnicu na rovný povrch a dbajte na to, aby biely nábytok nebol vystavený priamemu kontaktu s vykurovacími zariadeniami. Masívne drevo časom podlieha procesom starnutia, čo znamená, že štruktúra nábytku bude viditeľnejšia. Tento jav je však úplne prirodzený. Drevená polica, ktorú ponúkame, sa dodáva v balíkoch na vlastnú montáž. Je možné objednať si montážnu službu. Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Do vášho interiéru odporúčame aj iný drevený nábytok.

Technické údaje

Farba Biela - RAL9003
Materiál Fínska borovica
Séria Marone
Farebné krytie 75%
Šírka 78,5cm
Výška 200cm
Hĺbka 42cm
Rukoväť Drevená

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenia výrobkov (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium