Drevenákrajina.sk

Marone posteľ 90x200

Dostupnosť: posledné kusy
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Jednotková cena: 379,00 € 379.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Posteľ Marone 90x200 cm, biela, masív z borovice

Biela posteľ Marone 90x200 cm je vyrobená z dreva je to odolná fínska borovica, pevnosť a lesk si zachová počas dlhých rokov.

Väčšina nábytku je dodávaná v rozloženom stave spolu s príslušenstvom a stručným návodom na zostavenie. Ponúkame tiež službu montáže nábytku.

Rošt a matrac, nie sú súčasťou postele.

Detailná špecifikácia produktu

Jednolôžková posteľ v dizajnovom prevedení Marone je ideálnou voľbou pre všetkých jednotlivcov, ktorí majú menšie spálne alebo ako riešenie do detskej izby. Tieto rozmery 90 x 200 cm sú vhodné hlavne z dôvodu úspory miesta a celkovo  ľahšou manipuláciou s posteľou. Jej zostavenie je nenáročné, a ak sa ju časom rozhodnete v dome premiestniť, nespôsobí vám určite také ťažkosti, ako rozmernejšie varianty.

Solídna posteľ z masívu

Materiál, ktorý bol použitý na výrobu je známy hlavne vďaka svojej pevnosti, odolnosti a kvalite. Jedná sa o pravé drevo fínskej borovice, ktorá má príjemnú štruktúru. Drevená posteľ je opatrená bielym náterom, a následne tiež voskom. Vyniknú tak charakteristické prvky originálneho dreveného materiálu a nepôsobí umelo. Zároveň si vďaka tomuto spôsobu ošetrenia zachová svoju sviežu podobu na dlho. Celkový povrch je matný, jemne svetlý a tým skvele opticky rozširuje malý priestor a pôsobí ľahko a sviežo.

Jednoduché, jemné prevedenie s výrazným prvkom

Naša posteľ je navrhnutá v minimalistickom štýle. Čelo, fakt nie je príliš vysoké, ale na prvý pohľad zaujme výraznejším ozdobným prvkom, ktorým je zakončenie v prírodnom drevenom odtieni. Ostatné časti dčevěné postele sú opatrené bielym matným náterom a je u nich viditeľná absencia, zdobenie. Jej prevedenie je jednoduché, moderné a vkusné. Nepatrným a výnimočným ozdobným prvkom sú aj nohy, ktoré majú na vnútornej strane postele ľahké skosenie.

 

Veľa miesta pod posteľou, presvedčte sa

Drevená posteľ radu Marone je ľahko vyvýšená a vzniká tak pod ňou väčší priestor. Tu môžete napríklad umiestniť rozmernejšie úložné boxy, kam je možné cez deň uložiť posteľnú bielizeň, a tým udržiavať izbu stále pekne upratanú a čistú. Vysávačom sa pod posteľ v kľude ľahko dostanete a môžete dať zbohom skrytému prachu.

Pozor upozornenie: Výberom dreveného nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené naturálne procesy starnutia a skutočnosť, že svoje sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní dreveného nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom - nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré v dôsledku môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať  navlhčenú, mäkkú, jemnú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie dreveného nábytku na slnkom exponovanom mieste a tiež v blízkosti vykurovacích zariadení.

Technické údaje

Šírka 90cm
Dĺžka 200cm
Materiál Borovica
Séria nábytku Marone
Farba Biela - prírodná borovica
Farebný odtieň RAL 9003
Farebné krytie 75%
Povrch Polomatný
Dokončenie Voskovanie
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenia výrobkov (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium