Marone vitrína 2d

Dostupnosť: posledné kusy
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Jednotková cena: 625,00 € 625.00
ilość ks.
pridať do zoznamu želaní

Popis

Vitrína Marone 2D, dekor biela / drevo, masív, borovica

Vitrína je vyrobená z dreva je to odolá fínska borovica, pevnosť a lesk si zachová počas dlhých rokov.

Väčšina nábytku je dodávaná v rozloženom stave spolu s príslušenstvom a stručným návodom na zostavenie. Sme schopní ponúkame vám tiež službu montáže nábytku.

Detailná špecifikácia produktu

Vitrína Marone 2D to je ideálne riešenie pre fanúšikov klasického moderného nábytku. Vďaka modernému spojeniu farby prírodného kvalitného dreva s bielou farbou môžeme ju zaradiť medzi štýlová nábytkové riešenie. Borovicový masív je upravený jemným bielym voskom (s krycou schopnosťou 85%), pod ktorým môžeme pozorovať jemnú kresbu letokruhov. Horná odolná doska vitríny bola ošetrená vodným moridlom. Prednosťou dreveného nábytku je nielen elegantný vzhľad, ale aj funkcionalita. Tri police za presklenou plochou, zásuvka s valčekovým vedením a uzavreté police v spodnej časti sú zárukou, že sa Vám tam zmestia všetky potrebné alebo obľúbené veci. Starostlivé a dôkladné prevedenie a pozornosť venovaná detailom sú nepochybne charakteristickým rysom cele našu série Marone.

Drevená vitrína Marone to je skvelá voľba pri zariaďovaní modernej obývačke, ale aj spálne alebo predsiene. Predovšetkým krásne vyzerá a navyše je veľmi praktická. Na policiach za sklom môžete uložiť obľúbené knižky, ktoré budú vidieť, ale nebude nutné neustále z nich utierať prach. Zásuvka sa bude ideálne hodiť k uskladneniu drobnych obľúbených predmetov a police v spodnej časti na uskladnenie riadu alebo dekorácií. Tiež vďaka preskleniu máte vplyv na to, ako vyzerá váš nábytok. Pri osvetľovaní vnútra vitríny si sami rozhodnete o tom, ktoré obľúbené predmety chcete zviditeľniť. Pri výbere dreveného nábytku je vhodné sa riadiť predovšetkým kvalitou, ktorú mi vám ponúkame.

Pozor upozornenie: Výberom dreveného nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené naturálne procesy starnutia a skutočnosť, že svoje sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní dreveného nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom - nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré v dôsledku môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať navlhčenú, mäkkú, jemnú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie dreveného nábytku na slnkom exponovanom mieste a tiež v blízkosti vykurovacích zariadení. 

 

 

Technické údaje

Farba Biela - RAL9003
Materiál Borovica
Séria Marone
Farebné krytie 75%
Šírka 109 cm
Výška 214 cm
Hĺbka 42 cm
Rukoväť Drevená
Vodítka zásuviek Kolieskové

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenia výrobkov (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium