Drevenákrajina.sk

Nočný stolík, borovica, farba biela - medová borovica, séria Toskania

Dostupnosť: Veľké množstvo
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 155,00 € 155.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Nočný stolík z masívu borovice Toskania

Biele nočné stolíky Toskania predstavujú nielen kvalitné fínske borovicové drevo, ale aj záruku vybavenia jedinečného interiéru. Módna kombinácia bielej farby a medového odtieňa borovice je ideálna pre tých, ktorí okrem masívneho nábytku ocenia aj módne riešenie. Masívne borovicové drevo, z ktorého bol nábytok vyrobený, je natreté bielou vodou riediteľnou farbou (85 % krytie), takže jeho povrch je príjemný na dotyk. Ďalšou výhodou je viditeľný obrys vlákien, najmä na hornej doske, ktorá je upravená vodným moridlom vo farbe borovice. Drevený nočný stolík Toskania je dôkazom kvality a starostlivosti o každý detail, vďaka čomu je odolným kúskom, ktorý Vás poteší. Staršie úchyty charakteristické pre rustikálny štýl mu dodávajú eleganciu.

Dizajnový nočný stolík do spálne

Nočný stolík je bezpochyby nevyhnutnou súčasťou každej spálne. Tento konkrétny kus nábytku, hoci je malý a nenápadný, plní mnoho praktických funkcií. Dávame naň pohár vody, knihu čítanú pred spaním, budík alebo telefón. Aby sme vyhoveli Vašim potrebám, dbali sme nielen na jeho krásny vzhľad, ktorý dodá štýl každej spálni, ale aj na najvyššiu kvalitu spracovania.

ŠTÝLOVÝ RÁM - odvážna dizajnová horná časť s frézovaným rámom je ústredným prvkom nočného stolíka Toskania a dodáva mu osobitý, klasický vzhľad.

KOVOVÁ RUKOVÄŤ - rukoväť skrinky má tvar diamantu s rustikálnym kruhom v starožitnom zlatom prevedení.

ELEGANTNÉ FRÉZOVANIE - nachádza sa na dvierkach skriniek, ktoré sú jemne opracované.

PRÍRODNÉ DREVO - celý nočný stolík je vyrobený z kvalitného fínskeho borovicového dreva, ktoré vytvára jedinečnú atmosféru.

Drevené nočné stolíky zo série Toskania

Nočný stolík Toskania v kombinácii s posteľami dostupnými na našej webovej stránke vytvorí originálnu dekoráciu Vašej spálne. K dispozícii sú ďalšie dve farebné varianty (biela a medová borovica). Všetky prvky nočného stolíka okrem zadnej časti (MDF doska) sú vyrobené z masívneho borovicového dreva. Objednaný nábytok Vám bude dodaný s návodom a montážnymi prvkami na samostatnú montáž.

Pri výbere dreveného nábytku je potrebné venovať osobitnú pozornosť. Ak sa chcete čo najdlhšie tešiť z ich krásneho vzhľadu, vyhýbajte sa drsným handričkám a silným čistiacim prostriedkom. Nezabudnite, že drevený nábytok podlieha prirodzenému starnutiu. Najlepšie je použiť vlhkú mäkkú handričku. Snažte sa nevystavovať nábytok priamemu UV žiareniu ani ho neumiestňovať do blízkosti vykurovacích zariadení.

Technické údaje

Šírka 50 cm
Výška 63 cm
Hĺbka 35 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Toskania
Farba Biela - medová borovica
Farebný odtieň RAL 9003
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré zlato
Počet dvierok 1 dvierka
Počet políc 1 polica
Hmotnosť 8 kg
Čas montáže 2 osoby 2 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium