Drevenákrajina.sk

Nočný stolík, borovica, farba biela - orech, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: Posledné kusy
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 209,00 € 209.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Drevený nočný stolík z masívu borovice Belluno Elegante

Pri zariaďovaní spálne sa zvyčajne zameriavame na výber krásneho a štýlového rámu postele a pohodlného matraca. To je samozrejme veľmi dôležité. Nesmieme však zabúdať na malý doplnok, ktorého prítomnosť má významný vplyv na naše pohodlie. Funkčný nočný stolík so zásuvkami. Môžete si naň položiť čítanie pred spaním, okuliare alebo šálku čaju.

Tiché zatváranie - nočný stolík je vybavený dvoma zásuvkami, v ktorých sú nainštalované vodiace lišty s tichým zatváraním. Ich prítomnosť spôsobuje, že sa zatvárajú s uchu lahodiacim klepnutím. Už sa nemusíte obávať, že prebudíte osobu spiacu vedľa Vás.

Elegantné frézovanie - nočný stolík Belluno Elegante je zdobený jemným frézovaním, ktoré zdôrazňuje jeho provensálsky charakter. Charakteristickým znakom nábytku zo série Belluno Elegante sú skosené horné časti a čelá zásuviek.

Drevený nočný stolík s vrchnou doskou vo farbe orecha

Nočný stolík z borovicového dreva zo série Belluno Elegante je natretý vodou riediteľnou farbou v teplom bielom odtieni (RAL 9010). Jeho krycia schopnosť je 85 %. To znamená, že štruktúra dreva a suky sú pod povrchom mierne viditeľné. Horná časť nočného stolíka je natretá vodou riediteľnou farbou v tmavom orechovom odtieni. Zdanlivo kontrastné farby spolu dokonale ladia a originálny dizajn dopĺňajú kovové rukoväte v staro zlatej farbe.

Charakteristickým znakom nočného stolíka Belluno Elegante sú jemné vlysy, ktoré celému kusu dodávajú rafinovaný charakter. Ozdobný podstavec tiež dodáva nábytku šarm a ľahkosť. Vrchná doska je k dispozícii aj v dvoch ďalších farebných variantoch: biela a biela s dubovým povrchom. Bez ohľadu na zvolenú farbu bude nábytok dokonalým doplnkom spálne v provensálskom štýle.

Drevený nočný stolík z masívneho borovicového dreva

Nočný stolík Belluno Elegante biela - orech bol vyrobený z masívnej fínskej borovice. Je to prírodný a ušľachtilý materiál. Životné prostredie je pre nás veľmi dôležité. Preto venujeme osobitnú pozornosť tomu, aby drevo používané na výrobu nábytku Belluno Elegante pochádzalo len z racionálneho a zodpovedného pestovania.

Starostlivosť o nábytok z masívneho dreva

Drevený nábytok si vyžaduje primeranú a šetrnú starostlivosť, aby Vám dlho slúžil a tešil sa zo svojej krásy. Nepoužívajte chemikálie ani drsné špongie - postačí vlhká handrička. Nočný stolík neumiestňujte vedľa spotrebičov, ktoré vytvárajú teplo. Biele nočné stolíky sú určené na vlastnú montáž. Je však možné využiť dodatkovú službu montáže - obráťte sa na zákaznícky servis.

Technické údaje

Šírka 60 cm
Výška 53 cm
Hĺbka 45 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela - orech
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré zlato
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 2 zásuvky
Hmotnosť 15,5 kg
Čas montáže 2 osoby 2 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium