Drevenákrajina.sk

Nočný stolík, borovica, farba medová borovica, séria Toskania

Dostupnosť: Veľké množstvo
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 155,00 € 155.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Nočný stolík z masívu borovice Toskania

Nočný stolík Toskania vo farebnom prevedení medovej borovice je kombináciou kvalitného borovicového dreva a klasického štýlu. Dekoratívne prvky v podobe frézovania a kovania dodávajú interiéru noblesu a eleganciu. Vďaka masívnemu borovicovému drevu s ekologickou povrchovou úpravou prírodným vodným lakom vyzerá nočný stolík nielen elegantne, ale má aj povrch príjemný na dotyk. Masívne drevené prvky nočného stolíka prispievajú k stabilite a odolnosti nábytku. Výber jednej z originálnych farebných možností zaručuje úspech pri zariaďovaní interiéru spálne.

ŠTÝLOVÝ RÁM - hlavným prvkom nočného stolíka série Toskania je široká hrubá doska s frézovaným rámom.

KOVOVÁ RUKOVÄŤ - starnúca rukoväť v tvare diamantu v staro zlatej farbe s rustikálnym krúžkom.

ELEGANTNÉ FREZOVANIE - elegantné frézovanie na dvierkach dodáva nočnému stolíku eleganciu a pevnosť.

PRÍRODNÉ DREVO - nočný stolík do spálne je vyrobený z masívneho borovicového dreva okrem zadnej časti.

Dizajnové nočné stolíky do spálne

Po dlhom dni si konečne môžeme ľahnúť do svojej vysnívanej spálne v pohodlnej posteli a s pôžitkom sa začítať do ďalších stránok obľúbenej knihy. Nádherné chvíle blaženého relaxu pominú, a keď sa rozhodneme ísť spať, nastane prozaický problém - musíme vstať, odložiť knihu a zhasnúť svetlo. Vychádzajúc v ústrety Vašim potrebám, predstavujeme geniálne jednoduché riešenie tohto problému - nočný stolík Toskania. Áno, nevymysleli sme ho, ale postarali sme sa o to, aby bol drevený nočný stolík do spálne funkčný, odolný a krásny.

Nočný stolík Toskania je vyrobený z masívneho borovicového dreva najvyššej kvality, ktorého prirodzená štruktúra a uzlové línie vytvárajú jedinečnú atmosféru a zaručujú originalitu každého kusu nábytku. Nočný stolík z masívneho borovicového dreva sa hodí k dreveným posteliam radu Toskania a je dokonalým doplnkom tejto kolekcie. Na nočný stolík môžete umiestniť nočnú lampu a ukryť do nej svoje poklady. Najlepší vizuálny efekt v našej spálni dosiahnete umiestnením nočného stolíka po oboch stranách drevenej postele Toskania. Drevený nočný stolík Toskania je ideálnou voľbou pre zákazníkov, ktorí si cenia komfort a pohodlie pri spánku.

Biele nočné stolíky do spálne zo série Toskania

Nočný stolík je k dispozícii aj v bielej farbe. Je dokončený ekologickým lakom na vodnej báze. Všetky prvky nočného stolíka okrem dna zásuvky a zadnej časti (MDF doska) sú vyrobené z masívneho borovicového dreva. Neodporúča sa vystavovať nábytok priamemu UV žiareniu ani ho umiestňovať do blízkosti vykurovacích zariadení.

Drevený nábytok sa dodáva v baleniach s návodom a príslušenstvom na samostatnú montáž. Nábytok z borovicového dreva podlieha prirodzeným procesom starnutia. Pri čistení dreveného nábytku by ste nemali používať hrubé handry alebo kuchynské čistiace prostriedky - môžu spôsobiť poškodenie alebo zmenu farby povrchu. Najlepšie je použiť vlhkú mäkkú handričku.

Technické údaje

Šírka 50 cm
Výška 63 cm
Hĺbka 35 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Toskania
Farba Medová borovica
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Moridlo na báze vody
Rukoväť Staré zlato
Počet dvierok 1 dvierka
Počet políc 1 polica
Hmotnosť 8 kg
Čas montáže 2 osoby 2 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium